eReport.sk
Silvia Šuvadová, foto: profimedia

Ezoterická Silvia Šuvadová: V reštauráciách je vyberavá!

„Svetielka, jesť živé bytosti nie je úplne zdravé!”, hlása. Od základov zmenila svoje stravovacie návyky. V pohostinstvách vždy tušia, že objednávka bude iná…

Moderovala, natáčala reklamy, hrala v televíznych inscenáciách a vo filmoch, ktoré by ste spočítali na jednej ruke. V roku 2002 odcestovala Silvia Šuvadová (48) do kalifornského Los Angeles, kde sa snažila herecky presadiť. Účinkovala v niekoľkých menších rolách a reklamných kampaniach. V Amerike ju nečakala bombastická kariéra, ale našla duchovnú cestu. Mnohí si z nej robia žarty. Príznačné pre ňu je, že všetkým hovorí Svetielka. To je už jej poznávacie znamenie. Najnovšie sa vyjadrila k svojmu vegetariánstvu. Priznala, že kvôli svojim stravovacím návykom častokrát čašníkov “nacvičuje”: „Ľudia sa ma často pýtajú ako sa stravujem. Mnohí, dokonca i čašníci, ktorí ma poznajú, pri mojom objednávaní si jedla v reštaurácii, akosi dopredu usúdia, že mäso nejem.” V minulosti obľubovala kuracie.

Stejk je zlý

Kuracine dala stopku. Už ho definitívne vyradila z jedálnička: „Myslím si, že každý človek sa vývojom postupne dopracuje k poznaniu, že jesť živé bytosti možno nie je úplne to pravé. Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že jedlo bez mäsa nie je jedlo. A keď sa človek nedopracuje k tomuto poznaniu sám, niekedy sme k tomu pritlačení inak. Ako napríklad syn mojej kamarátky, ktorý odmietal jesť čokoľvek iné ako mäso. Z môjho pohľadu je tento chalan pomerne silné Svetielko a to, že dostal diagnózu, ktorá ho úplne prinútila zmeniť stravovacie návyky mi dáva zmysel,” píše svoje skúsenosti.

Zvieratká vedia, že ich chcú zabiť

Šuvadová vidí negatívum najmä v energii, ktorá ide zo živočíšnych produktov: „Niektorí si prechádzajú ťažkosťami v živote a mäso im akoby dáva takú zvieraciu silu vysporiadať sa s vecami. Každý to má inak. Zvieratká cítia, že ich ide niekto zabiť a ten strach je v každom mäse uložený. Tieto negatívne nehmotné energie potom musia spracovávať naše obličky. Tak každý to má asi inak. Hovorí sa, že ak mäso, tak iba od farmárov a určite nie kuracie, kde sliepky narastú vďaka hormónom za 3 mesiace. A vraj určite nie salámy, párky. Hovorí sa, že ste tým, čo jete. Tiež sa hovorí, že sa stávate tým, čo jete,” empaticky dodala aby každý robil čo uzná za vhodné.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport