eReport.sk
ministerka hospodárstva Denisa Saková
ministerka hospodárstva Denisa Saková zdroj: yt

VIDEO Saková exkluzívne pre eReport: Najviac bude trpieť rodina Matúša Šutaja Eštoka


Novým predsedom Hlasu-SD sa stal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok. Do funkcie ho zvolili na sobotnom sneme, nahradil tak zakladateľa Hlasu-SD a novozvoleného prezidenta SR Petra Pellegriniho. Náš redaktor Dominik monitoruje celú situáciu a atmosféru na sneme v Košiciach. Podarilo sa mu k mikrofónu dostať aj ministerku hospodárstva Denisu Sakovú.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Odchádzajúca slovenská prezidentka Zuzana Čaputová sa víta s príslušníkmi vatikánskej šľachty pred osobnou audienciou u pápeža Františka vo Vatikáne
  2. minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč (Smer-SD)
  3. novozvolený predseda strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok
  4. Marian Robinsonová, matka bývalej americkej prvej dámy Michelle Obamovej

,,Dnešný snem hodnotím, ako jeden z tých najvýznamnejších sa niesol v príjemnej atmosfére, pretože zakladajúci predseda strany Peter Pellegrini neodchádza do politického dôchodku, práve naopak, ide zastupovať tú najdôležitejšiu funkciu, ktorú v štáte máme,“ uviedla ministerka hospodárstva vo videu.

,,Dnes sme si zvolili nového predsedu Matúša Šutaja Eštoka, ktorý patrí k tej mladšej generácii, a ktorý vždy rozumne a úprimne vyjadroval svoje názory. Je to veľmi zodpovedná funkcia a ako Matúš Šutaj Eštok povedal vo svojom príhovore, že bude pokračovať v hodnotách, v ktorých začal Peter Pellegrini, verím, že to zvládne. Najviac bude trpieť jeho rodina, lebo je to veľmi časovo náročná funkcia,“ vysvetľuje ministerka hospodárstva vo videu.

Celý rozhovor nájdete vo videu:

Zdroj: yt/eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Saková exkluzívne pre eReport: Najviac bude trpieť rodina Matúša Šutaja Eštoka

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: