eReport.sk
Na kombosnímke zľava Jaroslav Polaček a Richard Raši.
Na kombosnímke zľava Jaroslav Polaček a Richard Raši. Foto: tasr/fb-riso.rasi

VIDEO Raši drsne primátorovi Košíc: Ani sa do mesta nevracaj, kým nevybavíš peniaze!

Raši drsne primátorovi Košíc odkázal, aby sa do mesta ani nevracal. Nech sa vráti až vtedy, keď vybaví u svojich podporovateľov dodatočné peniaze pre mesto. Bývalý primátor východoslovenskej metropoly a politik strany Hlas-SD zároveň pripomenul, kto sú podporovatelia súčasného a znovuzvoleného košického primátora.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Odborári vstupujú do ostrého štrajku
  2. Na kombosnímke zľava košický primátor Jaroslav Polaček a minister vnútra Roman Mikulec.

Dnešný dopravný kolaps Košiciach zapríčinil primátor Jaroslav Polaček a strany bývalej vládnej koalície, ktoré ho do funkcie nominovali. Vyhlásil to poslanec NR SR a podpredseda strany Hlas-SD Richard Raši. Opozičný politik pripomenul, že košického primátora Polačeka do funkcie nominovali aj strany OĽANO, SaS a SME RODINA. Tvrdí, že práve tieto strany obrali nielen mesto Košice, ale aj ďalšie samosprávy o desiatky miliónov eur. Pripomenul, že ide o peniaze, ktoré teraz v regiónoch chýbajú.

VIDEO Richard Raši z Hlasu-SD: Toto sa v histórii Košíc ešte neudialo

Zdroj: fb/riso.rasi

V tlačovej správe strany Raši pripomenul, že primátor Polaček údajne dnes z Košíc odišiel. Túto skutočnosť už potvrdili aj viaceré médiá vrátane TA3 s tým, že Polaček sa nachádza v Bratislave. „Vyzývam ho preto, nech sa do mesta ani nevracia, kým nevybaví u svojich podporovateľov dodatočné finančné prostriedky pre mesto. A to tak, aby vyhovel nielen vodičom mestskej hromadnej dopravy, ale aby dokázal mesto efektívne riadiť a nezvyšoval miestne dane a poplatky. Ako bývalého primátora ma zaráža aj fakt, že primátor namiesto toho, aby urobil všetko pre opätovné obnovenie chodu mestskej hromadnej dopravy, uprednostnil iný program. A najmä, že oficiálna stránka mesta o štrajku, ktorý spôsobil aj hodinové meškania, na titulnej stránke vôbec neinformuje,“ dodal rozhorčený exprimátor východoslovenskej metropoly.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Raši drsne primátorovi Košíc: Ani sa do mesta nevracaj, kým nevybavíš peniaze!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne