eReport.sk
Ivana Gottová
Ivana Gottová , foto: profimedia

Ivana Gottová prekvapila! Prvýkrát od smrti milovaného Karla odhodila smútok

Od smrti milovaného Karla Gotta (✝80) ubehli dva roky. Vdova Ivana Gottová (45) sa po prvýkrát na Českom Slávikovi objavila v modrých šatách s otvoreným dekoltom.

Ivana Gottová sa po smrti manžela spoločnosti vyhýbala až do uvedeného dokumentu Karel. Vždy bola decentne oblečená v čiernej farbe. Mala na sebe len minimálne šperky, väčšinou len snubný prsteň a rozhodne žiadne výstrihy.

Viac sa dozviete:

  1. Ivana Gottová

Na odovzdávaní cien Český Slávik však prekvapila. V spoločnosti ochranky sa na akcii objavila v modrých šatách s otvoreným dekoltom, mala aj prívesok na krku a značkovú kabelku.

Práve Ivana odovzdávala hlavnú cenu, ktorú získal Marek Ztracený. Nezabudla však ani na Karlov odkaz. „Nebolo to len o jeho talente a pracovitosti, ale veľa aj o prístupe k fanúšikom a ľuďom všeobecne. O jeho pokore a slušnosti, o tom, že celé roky sa fanúšikom rozdával. Bol tu pre nich – celý svoj život. Až do konca svojich dní…“, preniesla v príhovore. Raz dokonca musela premáhať plač. Ďalej popriala všetkým manželkám ocenených Slávikov pevné nervy. „Viem o čom hovorím,“ dodala.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ivana Gottová prekvapila! Prvýkrát od smrti milovaného Karla odhodila smútok

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport