eReport.sk
Karel Gott, foto: profimedia

Karel Gott a ženy jeho života: Zbalil aj manželku tohto režiséra

Karel Gott bol veľkým zvodca a milovníkom. Nielen, že si mohol vyberať, ale ženy do postele mu dokonca pchali aj rodičia, ktorí dúfali, že dcérenkám zabezpečia lepší život. Karol sa tomu nebránil. Mal rád sex a netajil sa tým.

Než spoznal spevák Karel Gott manželku Ivanu, bol veľký zvodca. Milenky sa v jeho posteli striedali po desiatkach a Majster im lámal jedno srdce za druhým. Jedna žena mu však dlho odolávala. Išlo o herečku Evelyn Steimarová, ktorú veľmi nezaujímal, zostávala teda voči jeho priazni ľahostajná. Nakoniec s ním niečo mala, ale žiadna veľká love story sa z jej strany nekonala. Radšej si vzala herca Ladislava Freja, textára Zdeňka Rytíře a po ňom aj komedianta Bolka Polívku. „Bol jej skôr ľahostajný, pritom kvôli nej stratil hlavu. Ona ale robila fóry. A keď ho potom chcela, robil zase drahoty on. A tak sa na to vykašľala. Mala vždy všetkých chlapov, na ktorých si zmyslela,” povedal podľa Aha! Gottov priateľ Milan Drobný. Veľkú lásku a hlavne túžbu zažil aj s modelkou Jitkou Svobodovou, ktorú chcel od prvej chvíle, čo ju videl. Nakoniec ale kráska nepredýchala, že má spevák ďalšiu nemanželskú dcéru a rozišla sa s ním.

Karel Gott a Martina Zbořilová, foto: profimedia

Jitka Svobodová nerozdýchala jeho druhú dcéru


„To bola Karlova stálice. Dievčenská, ukecaná, stále sa zverovala, vtedy bola veľmi mladá. Viem, že jej Karel kúpil auto, ona mu potom aj tak utiekla. Viete, keď niekto žije sám napríklad do tridsiatich, tak si na tu samotu potom zvykne. I keď samota asi nie je ten správny výraz. Karel nebol sám, len bol zvyknutý na svoj pokoj,“ prezradila v rozhovoru pre Blesk speváčka Vlasta Kahovcová. Vzťah mal aj s manželkou zosnulého režiséra Miloša Formana Martinou Zbořilovou. Karel sa s ňou zoznámil, keď študovala na gymnáziu a chodili spolu s prestávkami päť rokov. Nechala ho potom, čo sa prevalilo, že si Gott užíval sex v trojici. Po ich rozchode sa Martina odsťahovala do Ameriky.

Výtržníčka

V roku 1997 mal koncert v Berlíne, kde sa stretol s Mariku Sorosova. Hovorí sa, že keď ju uvidel v hľadisku, hneď ju chcel. Ešte ten večer ju pozval na večeru. Na spevákovej šesťdesiatke ho kráska prichytila s inou ženou pri milostných hrách v aute. Nahnevala sa tak, že auto začala demolovať a speváka opustila. Dnes má deti s vodičom kamióna a stala sa z nej pobožná žena.

Ženou z auta bola Taťána Smutná, ktorá Gotta zbalila na galakoncerte v Düsseldorfe v roku 1999. Išla za ním sama, nehanbila sa. Nakoniec ich románik zničila práve žiarlivá scéna Mariky.

Za zmienku ešte stojí spojenie medzi ním a súčasnou manželkou Ondreja Havelky, Alicou Kovácsovou. Vraj mu jedného dňa zavolala, nech za ňou príde domov a Karel, aj keď ju nepoznal, tak išiel. Alica mala iba osemnásť rokov a už vtedy to bola ostrieľaná na poli lásky. Speváka si omotala okolo prsta na pekných pár rokov. No a poslednou láskou bola Ivana Gottová. Jediná žena, ktorá dostala Karla k oltáru a splodila s ním dve deti. Bola mu oporou aj v jeho posledných dňoch, starala sa o neho a dodnes sa stará o spevákov odkaz.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport