eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová napísala otvorený list pre médiá. Ivana je hyena, naznačujú jej kruté slová!

Dominika Gottová sa v liste adresovanom médiám pustila do vdovy po Karlovi Gottovi. Vraj len roznáša klamstvá a slávikovi hrozila rozvodom!

Podľa Dominiky spôsobila Ivana Gottová jej otcovi psychické problémy, keď ho chcela odtrhnúť od priateľov a hrozila mu rozvodom! Dominiky Gottová napísla médiám otvorený list a rozvírila už tak napätá vzťahy v rodine Gottových. Dominika sa v ňom obúva do vdovy po Karlovi Gottovi Ivany, na ktorej nenechala niť suchú. „V súvislosti s pripomienkou druhého výročia odchodu môjho otecka som si vo Fínsku prečítala vyjadrenie jeho manželky Ivany Gottovej (45). Píše o tom, že môj otec mal strach, že sa po jeho smrti pustia do Ivany média. Strach mal oprávnený, po tom všetkom, čo mu pani Gottová spôsobila, aké psychické starosti, keď ho odtŕhala od priateľov a hrozila mu rozvodom, ak sa neprestane stretávať s celoživotnou priateľkou Alicou Kovácsovou. Sám sa mi so všetkým zveroval …, “začala v úvode Dominika, ktorá teraz žije vo Fínsku.

Karel Gott s mnaželkou Ivanou a dcérou Dominikou. – Foto: profimedia

Stopla peniaze pre seniorku

Ivana podľa nej nectí Karlov. Nezaujíma sa o miesto posledného odpočinku spevákových rodičov v Újezd ​​u Svätého Kríža, kde chcel byť podľa Dominiky pochovaný, a komplikuje spomienkové projekty. Ivana vraj tiež stopla peniaze, ktoré chodili jej matke: „Môj otecko za života prisľúbil mojej mamičke, že jej bude finančne pomáhať s platením súkromnej izby v domove pre seniorov, ktorý by finančne z dôchodku neutiahla. Išlo o sumu 5000 českých korún mesačne. Otec si podľa oznámenia mojej mamičky prial, aby tento poplatok bol z jeho pozostalosti zasielaný aj po jeho smrti. Dialo sa tak až do tohtoročného júla. Potom ale poplatok prestal bez odôvodnenia pani Ivany Gottovej chodiť, “uvádza Dominika.

Cíti vinu

„Sama nie som bez chyby, spôsobila som veľa ťažkostí. Otcovi som jeho posledné mesiace života svojimi starosťami neuľahčila, ale bola by som rada, aby ste vedeli, že sú veci, ktoré skrátka prehliadať nemôžem,” píše na záver svojho ostrého listu Dominika, podľa ktorej o nej navyše Ivana klamala vo svojej knihe, že chcela brať fotografov za ockom do nemocnice. Do Čiech sa vraj Dominika chystá v polovici októbra.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Gottová napísala otvorený list pre médiá. Ivana je hyena, naznačujú jej kruté slová!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport