eReport.sk
Peter Pellegrini a Samuel Migaľ.
Samuel Migaľ z HLAS-u, vpravo sa pozrel na nájomnú zmluvu Slovenskej správy ciest. Na snímke s predsedom strany Petrom Pellegrinim. Foto: fb/pellegrini.peter

VIDEO HLAS: Biznis Borisa Kollára a jeho žien? Cestári uzavreli veľmi zvláštnu nájomnú zmluvu…

Biznis Borisa Kollára a jeho žien? Štátna Slovenská správa ciest sa sťahuje z vlastných do prenajatých priestorov, patriacich súkromnej firme. Tá bola len do nedávnej minulosti ovládaná predsedom parlamentu a jeho blízkymi. Hovorí nový člen strany HLAS – sociálna demokracia Samuel Migaľ.

„Celý prenájom je okrem pre štát nevýhodných podmienok zmluvy, mimoriadne neštandardný aj v tom, že ho uzatvorili len pár dní pred pádom vlády Eduarda Hegera. Na podrobnosti a ďalšie fakty som sa pozrel v priloženom videu,“ píše Migaľ na sociálnej sieti.

Samuel Mihaľ si posvietil na sťahovanie Slovenskej správy ciest.

Zdroj: youtube/@hlassocialnademokracia

Ďalej a do luxusu

Migaľ kritizuje, že v situácii, keď jazdíme po cestách s výtlkmi, stále nie je dokončená diaľnica do Košíc, zvyšujú sa diaľničné poplatky a podnikatelia vedia svoje o platení cestnej dane, sa cestári sťahujú do nového. „O pár kilometrov ďalej do novej luxusnej budovy na bratislavskej Patrónke,“ hovorí Migaľ vo videu.

Preto, ako dodáva, členovia Hlasu sa bližšie „pozreli“ na zmluvu, ktorou sa celé sťahovanie zastrešilo. „Zmluva je uzatvorená medzi štátnou Slovenskou správou ciest, ktorej zriaďovateľom je ministerstvo dopravy a realitnou kanceláriou,“ hovorí Migaľ . Dodáva, že budova, do ktorej sa sťahuje riaditeľstvo Slovenskej správy ciest patrí firme Arker, s.r.o.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Ďakovala mu aj Kolíková
  2. Bábkoherečka MIRRI nezvládla
  3. Slobodní v otroctve
  4. Orbánovi Slováci veria

Partnerské prepojenia

Kto za firmou stojí? – pýta sa Migaľ rečnícky. „Ak sa pozrieme do histórie, hľa! Konateľom je Boris Kollár, matka jeho druhej dcéry Stanislava Horňáková a Eva Drgoňová, členka predsedníctva hnutia SME RODINA,“ vymenúva. Pokračuje, že vstupom do politiky títo traja túto spoločnosť oficiálne opustili a vo firme Arker dnes oficiálne nefigurujú.

Jediným konateľom sa stal Patrik Ondrovič. „Ide o toho istého muža, ktorý je dnes partnerom tej istej Stanislavy Horňákovej,“ dodáva Migaľ.

Migaľ pokračuje podrobnosťami o zmluve, ktorou si Slovenská správa ciest zabezpečila nové priestory. Zaujímavé počúvanie!

Zdroj: youtube/@hlassocialnademokracia, fb/samuelmigal


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO HLAS: Biznis Borisa Kollára a jeho žien? Cestári uzavreli veľmi zvláštnu nájomnú zmluvu…

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php