eReport.sk
Robert Fico pozýva na "čapicový" protest.
Robert Fico pozýva na "čapicový" protest. Zdroj: fb/robertficosk

VIDEO Fico protest proti vláde nazval „čapicový“: Dámy môžu mať aj šatky, alebo šály

V nedeľu šéf Smeru vyhlásil, že protest, ktorý jeho opozičná strana organizuje v Rimavskej Sobote nebude iba taký obyčajný, ale „čapicový“. To, prečo ho tak Robert Fico nazval, vysvetlil vo videu, ktoré večer zverejnil na sociálnej sieti. Vláda Eduarda Hegera (OĽANO) z jeho slov veru nadšená nebude.

Opozičný Smer-SD organizuje 17. októbra v Rimavskej Sobote protivládny protest. Zároveň chce strana opäť iniciovať referendum, ktoré by viedlo k predčasným parlamentným voľbám.

Aby vo vláde videli , ako to bude vyzerať, keď ich čapicami budeme vyháňať z Úradu vlády!

Robert Fico, šéf Smeru.

Predseda strany Robert Fico avizoval, že na protest pozve ako hostí všetky politické strany, ktoré majú iný názor na vládnutie na Slovensku a na smerovanie SR. Podporu demonštrácii vo štvrtok vyjadrila aj mimoparlamentá SNS, bývalému koaličnému partnerovi dokonca ponúka podporu aj technické zabezpečenie.

V nedeľu Fico na tento protest opäť pozýval, pričom vyzval všetkých, ktorí sa do Rimavskej Soboty chytajú, aby si so sebou doniesli aj čapice, alebo šiltovku. „Dámy môžu mať aj nejaké šatky, alebo šály,“ spresnil trojnásobný expremiér. A načo tie čapice? „V jednom okamihu začneme všetci tými čapicami, šatkami a šálmi mávať, aby vo vláde videli , ako to bude vyzerať, keď ich čapicami budeme vyháňať z Úradu vlády! Veľmi sa na vás teším v amfiteátri v Rimavskej Sobote,“ dodal líder opozičnej strany.

Zdroj: fb/robertficosk

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Igor Matovič počas predvolebnej kampane.
  2. Robert Fico (Smer-SD)
  3. Robert Fico a moderátor Adel Ghannam.
  4. Robert Fico (uprostred) počas tlačovky Smeru.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico protest proti vláde nazval „čapicový“: Dámy môžu mať aj šatky, alebo šály

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti