eReport.sk
Fico šokuje
Predseda strany Smer-SD Robert Fico, foto:tasr

VIDEO Fico otvorene: Vláda nech slepo neplní príkazy USA, záujmy Slovenska a našich občanov sú iné

Predseda opozičnej strany Smer-SD a bývalý viacnásobný premiér Robert Fico počas piatkovej tlačovej konferencii v Národnej rade poukázal na viaceré problémy, ktoré sužujú slovenských občanov.

Vysoké ceny potravín, vysoké ceny pohonných hmôt či enormný nárast cien energií, to je len niekoľko problémov, ktoré Fico na brífingu spomenul.

Vláda slepo plní príkazy Spojených štátov

Podľa predsedu Smeru vláda Slovenskej republiky len slepo plní príkazy Spojených štátov, ktoré majú údajne na našom území svoje vlastné záujmy. Na margo toho sa „zabúda“ na bežných občanov Slovenska, ktorí podľa opozičného politika potrebujú urgentnú pomoc: „Vláda nech slepo neplní príkazy USA, záujmy Slovenska a našich občanov sú iné,“ píše Fico na sociálnej sieti.

Zdroj: video:fb/robertfico

Fico: My s vojnou na Ukrajine nič nemáme, začnime sa starať o to, aby mali ľudia čím kúriť

My nie sme Ukrajinci a Ukrajinci nebojujú za nás. My s touto vojnou na Ukrajine nič nemáme. Strana SMER – sociálna demokracia sa stará o životnú úroveň na Slovensku a o to, aby ľudia mali čím kúriť, aby mali teplú vodu, aby svietili a aby za to platili primerané ceny, ktoré si môžu dovoliť zo svojich platov,“ uviedol Fico na margo toho, že súčasná vláda dáva na prvé miesto občanov inej krajiny, než Slovákov.

Bude vás zaujímať:

  1. Daniel Lipšic pri tanci s Annou Annou Andrejuvovou vo februári 2005.
  2. Šéf opozičnej strany SMER-SD Robert Fico (uprostred) počas tlačovej konferencie.
  3. Jana Bittó Cigániková
  4. Heger

„Preto vyzývame vládu aj prezidentku, nech sa zaradia medzi múdre krajiny Európskej únie, nie tie sprosté. Nie je tiež pravda, čo tvrdí prezidentka, že my sme Ukrajinci. Nie sme a nechcem, aby za nás bojovali fašisti na strane ukrajinskej armády. Toto bude ešte veľká téma a veľký problém,“ dopĺňa Fico-


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico otvorene: Vláda nech slepo neplní príkazy USA, záujmy Slovenska a našich občanov sú iné

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre