tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Fico
Robert Fico, foto:tasr

VIDEO Fico čistil vláde žalúdok: Kičuru nepustili na pohreb 83-ročného otca, ktorému zlomili rebrá!

Opozičná strana Smer-SD bola pri piatkovej a utorkovej parlamentnej schôdzi, v rámci ktorej sa snažila odvolať ministra vnútra Romana Mikulca, nadmerne aktívna. Jej predseda Róbert Fico si nakoniec zobral aj záverečné slovo. V rámci svojho vystúpenie v pléne si spomenul aj na bývalého predsedu Správy štátnych hmotných rezerv Kajetána Kičuru. Myslí si, že je klamstvom, že u Kičuru našli tehličky, rovnako upozornil aj na rôzne prípady šikany, ktorým museli Kičura a jeho rodina počas väzby čeliť.

„Dámy a páni, chcem vám povedať, že tento človek strávil vo väzbe osemnásť mesiacov. Či tomu veríte alebo neveríte za osemnásť mesiacov vo väzbe v kolúznej do ktorej ste ho dostali vy, vy nesiete za to priamu politickú zodpovednosť, lebo túto politiku ste nastavili, videl svoju vlastnú rodinu trikrát, aj to cez sklo,“ povedal Fico v parlamente.

Nemohol ísť na pohreb otca, ktorému predtým zlomili rebrá

Podľa Fica boli Kičure podmienky vo väzbe prehnane prísne, čím sa vraj snažila moc vynútiť si od neho výpovede, ktoré by zapasovali do boja proti opozícii. „Povedzte mi, aký bol dôvod na to, aby človek bol osemnásť mesiacov držaný v kolúznej väzbe bez akéhokoľvek kontaktu a styku s vlastnou rodinou? Aký bol dôvod na to, že keď išiel na akékoľvek pojednávane alebo výsluch mu zviazali ruky a nohy? Aký bol dôvod na to, aby sadol do auta, tam si okolo neho sadlo osem do po zuby ozbrojených policajtov, dostal na hlavu kuklu a dostal sluchátka s hlasnou hudbou, aby náhodou vraj nepremohol všetkých tých policajtov, nevyskočil z auta, nezorientoval sa niekde, neušiel. Dámy a páni, aký bol dôvod v deň teatrálneho zadržania Kajetána Kičuru zadržať jeho 83-ročného otca? Pri zásahu mu boli zlomené dve rebrá, odišiel do nemocnice a v nemocnici zomrel na COVID. Máte vysvetlenie na to, dámy a páni, prečo Kajetán Kičura nemohol ísť z väzby na pohreb vlastného otca? Dajte mi na to nejaký dôvod,“ pýtal sa rázne Fico.

Zdroj: smersd/nrsr

Žiadne zlaté tehličky vraj nenašli

Fico taktiež tvrdí, že tvrdenie o nájdených tehličkách v Kičurovom trezore je klamstvom: „Kajetánovi Kičurovi urobili dvakrát domovú prehliadku, dvakrát, úplne nezmyselne a zbytočne. Nikdy nič nenašli. Kajetán Kičura nemá žiadny sejf a Kajetán Kičura nevlastní ani gram zlata. A nikdy ani nevlastnil, ani nemal. Celé je to vymyslené.“

Šikana Kičurovho syna na škole?

Predseda Smeru spomenul aj zaujímavý príbeh, ktorý smrdí šikanou Kičurovho syna na akademickej pôde. „Mám vám porozprávať príbeh ako na seminári na jednej vysokej škole sa rozhodol učiteľ v krúžku, kde chodí aj syn Kajetána Kičuru urobiť seminárnu prácu o tom, ako nejaký pán, nie Kičura ale Čifura vraj rozkradol štátny majetok a robil si z toho veľkú zábavu. Toto chcete, dámy a páni, a toto považujete za normálne, demokratické a správne? Takto to má podľa vás vyzerať?,“ uzavrel svoj záverečný prejav Fico.

Bude vás zaujímať:

  1. Zľava Jaroslav Naď, Roman Mikulec a Igor Matovič.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico čistil vláde žalúdok: Kičuru nepustili na pohreb 83-ročného otca, ktorému zlomili rebrá!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku