tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Minister obrany Jaroslav Naď (zľava) a minister zahraničných vecí Ivan Korčok Foto: tasr

Naď: Rusko je obrovskou hrozbou pre celý slobodný svet!

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) sa v dnešnej relácii Braňo Závodský Naživo ostro vyjadril na adresu Vladimíra Putina a Ruska za ich útok na Ukrajinu. Ruska Federácia začala v skorých ranných hodinách útok na strategické ciele nášho východného suseda.

Šéf rezortu obrany sa ostro ohradil voči konaniu Ruska: „ Je čas aby dnes celý svet pochopil, že Rusko je dnes obrovskou hrozbou pre celý slobodný svet,“ odpovedal Naď na otázku moderátora, ktorý sa pýtal na ministrov názor.

Naď hovorí o zabíjaní nevinných ľudí

Podľa ministra obrany zomierajú na Ukrajine nevinný ľudia. Tvrdí to aj napriek tomu, že doposiaľ samotné Rusko deklarovalo, že útočí len na strategické miesta s cieľom odzbrojiť Ukrajinu.„Desiatky tisíc ruských vojakov sú na Ukrajine a zabíjajú tam nevinných ľudí. Je to vojna obrovského rozsahu.Ukrajinci sa držia dobre, bojujú za svoju krajinu, napriek tomu, že proti nim je veľká presila.“

Pustil sa do opozície a aj do Žilinku

„Peter Pellegrini aj Peter Kmec ma označili, že som vojnový štváč. A kde sú dneska tí ľudia?
Dnes už pochopili, že sme neklamali. Vždy sme hovorili čistú pravdu. Jedine Blaha s Dankom to ešte nepochopili.“

Naď si neodpustil ani kritické slová na adresu generálneho prokurátora Maroša Žilinku, ktorému vyčíta jeho pracovnú cestu do Ruska: „Teraz je ticho, hanbí sa, že bol v Moskve. Čakal by som od neho nejaké stanovisko k Ukrajine,“ tvrdí šéf obrany.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico (uprostred) počas tlačovky Smeru.
  2. Vladimir Putin
  3. Ukrajina vojak
  4. Ukrajina vojak
  5. Robert Fico

Naď spomína Gruzínsko i Krym

„Bolo tu Gruzínsko v 2008, Krym v 2014 a teraz plný útok na Ukrajinu. Dokedy budeme ako medzinárodné spoločenstvo cúvať? Prečo je OSN nefunkčná? Lebo predsedajúcou krajinou je Rusko! Hovoríme o sankciách, ktoré budú znamenať obrovské škody, budú v stovkách mld eur. Budú ich cítiť oligarchovia okolo Putina, aj sám Putin,“ dodal minister obrany z hnutia OĽANO.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď: Rusko je obrovskou hrozbou pre celý slobodný svet!

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku