eReport.sk
Natália Milanová, foto: tasr

VIDEO Dorčák: Opitá ministerka za volantom. Toto je tá slušná vláda?

Okresný predseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD v Bratislave IV Martin Dorčák sa vo videu na sociálnej sieti vracia k takmer všetkými médiami zabudnutej kauze súčasnej ministerky kultúry z hnutia OĽANO Natálie Milanovej. Tá podľa uniknutej emailovej komunikácia mala mať v minulosti blízky vzťah s kontroverzným novinárom a častokrát označovaným ako „pravá ruka“ Kočnera s Petrom Tóthom.

Milanová by nemala byť v žiadnej verejnej funkcii, tvrdí Dorčák

Podľa slov Dorčáka v komunikácii, ktorou sám disponuje sa spomína pasáž kedy práve ministerka Milanová sa priznáva exsiskárovi Tóthovi, že sadla za volant značne opitá. „V komunikácii medzi Milanovou a Tóthom okrem pikantností je viacero vecí pre, ktoré by nemala vykonávať žiadnu verejnú funkciu a z postu rezortnej šéfky by mala okamžite odstúpiť,“ ozrejmuje Dorčák súvislosti v komunikácii. „Milanová sa svojmu „tútorovi“ Tóthovi priznala, že šoférovala opitá, keď išla pre kamarátku, ktorá sa zdrogovala z marihuanových koláčikov.“

Ústavní činitelia by mali ísť príkladom

„Pani ministerka. Ústavní činitelia by mali ísť príkladom a neporušovať zákony a ohrozovať ľudí, tak ako ste to urobili vy. Preto vás vyzývam, aby ste sa občanom Slovenska okamžite ospravedlnili a odišli zo všetkých verejných funkcií,“ odporúča Dorčák Milanovej, ako by sa mala zachovať v tejto situácii.

ODKAZ NA VIDEO TU

Bude vás zaujímať:

  1. Belousovová o návšteve holandského kráľa
  2. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
  3. Vládna garnitúra sa nevzdáva
  4. Ministerka kultúry Natália Milanová (OĽaNO).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Dorčák: Opitá ministerka za volantom. Toto je tá slušná vláda?

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti