eReport.sk
Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
Anna Belousovová Foto: tasr

Pobúrená Belousovová: Čaputovej prvému frajerovi vadí, že na demonštráciách viali aj ruské vlajky!

Bývalá pronárodná politička Anna Belousovová upozornila na status partnera prezidentky Zuzany Čaputovej – Juraja Rizmana, v ktorom naznačuje, že ľudia, ktorí prišli na demonštráciu proti obrannej dohode s USA pred NR SR s ruskou vlajkou, sú vlastizradcovia. „A títo o nás hovoria, ako o vlastizradcoch, hej?,“ napísal k fotke z protestom Rizman.

„Malá ukážka chorého myslenia blízkeho ( až najbližšieho) okolia pani prezidentky. Jej partnerovi- alebo tzv. prvému frajerovi- vadí, že na demonštrácii pred NR SR v čase prijímania okupačnej zmluvy s USA mali ľudia okrem slovenských aj ruské vlajky a naznačuje, že mu to zaváňa vlastizradou. Naozaj mozgová pirueta hodná treťosektoroveho aktivistu,“ vyjadrila sa na sociálnej sieti k celej záležitosti Belousovová.

Ruská vlajka ako vyjadrenie priateľstva

Belousovová si prítomnosť ruských vlajok na demonštráciách vysvetľuje ako znak priateľstva medzi slovenskými a ruskými občanmi. „Asi by mu mal niekto vysvetliť, že ak niekto použije vlajku Slovenska a Ruska, resp. Slovenska a iného štátu, dáva tým najavo, že Rusko- na rozdiel od jeho polovičky a „našej“ prezidentky- nevníma ako hrozbu, ale ako priateľa,“ konštatuje Belousovová. Ex-politička zároveň dodáva, že dúfa, že podobné názory Rizman neprezentuje počas oficiálnych aktivít prezidentky: „Dúfam, že podobné múdrosti nerozsieva aj na nejakých podujatiach, kde sprevádza hlavu štátu. To by sme mali o hanbu viacej.“

Foto: fb/annabelousovova

Rizman sám nedávno postavil slovenskú vlajku vedľa inej

Za zmienku stojí fakt, že umiestňovanie vlajok vedľa seba vo fyzickom, alebo v online priestore, je pri vyjadrovaní priateľstva medzi štátmi bežnou záležitosťou. Sám Rizman to nedávno urobil. „To aj použitie vlajky SR a ČR v jeho ďalšom príspevku máme chápať ako prejav vlastizrady z jeho strany ?! Myslím si, že nie. To len tento zvláštny pánko sám seba ďalší krát usvedčil z hlúposti,“ uzavrela Belousovová.

Foto: fb/jurajrizman

Bude vás zaujímať:

  1. Blahove statusy sú opäť v kurze
  2. Eduard Heger (OĽaNO)
  3. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
  4. Ruský veľvyslanec pri EÚ Vladimir Čižov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pobúrená Belousovová: Čaputovej prvému frajerovi vadí, že na demonštráciách viali aj ruské vlajky!