eReport.sk
Foto: instagramZP

Čo sa to deje v Plačkovej drogovej kauze? Zomrel ďalší kľúčový svedok!

V drogovej kauze súvisiacej aj s manželským celebritným párom Zuzana Strausz Plačková a René „Rendy“ Strausz si na život siahol ďalší človek. Ide pri tom už o druhú osobu z tejto kauzy, ktorá spáchala samovraždu. Na mieste je teda otázka, že čo sa deje v kauze, v ktorej bola Plačková pred pár dňami zbavená obvinenia na základe paragrafu 363.

V spoločnosti sa dokonca hovorí aj o tom, že Plačková môže mať informácie súvisiace s drogami na niektoré známe a politické osoby, pričom sa v komentároch občanov zvyklo v tejto súvislosti spomínať napríklad meno ministra hospodárstva Richarda Sulíka. Uvádza portál Topky.sk.

Dávida Lukáča (35) našli obeseného v zámockom parku v Hlohovci len tri dni po tom, ako ho prepustili z väzby. Táto osoba bola pritom v celom prípade kľúčovým svedkom. Jasným pochybnostiam je tak vystavená aj verzia, že sa mal Lukáč zabiť sám. Podľa dostupných informácií totiž pred svojou smrťou bez slova zmizol. Verzia o samovražde je spochybňovaná aj preto, že Lukáča po prepustení z väzby doma čakal malý syn.

Bude vás zaujímať:

Polícia si stojí za verziou o samovražde

„Môžeme potvrdiť, že v meste Hlohovec bolo v skorých ranných hodinách nájdené telo nezvestného 35-ročného muža. Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil súdnu pitvu. Okolnosti úmrtia preverujú policajti ako prečin usmrtenia,“ potvrdila pre portál trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo sa to deje v Plačkovej drogovej kauze? Zomrel ďalší kľúčový svedok!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti