eReport.sk
Ľuboš Blaha (Smer-SD). Foto: tasr

VIDEO Blahove „mydlenie barana“ má dohru. Toto Matovič nerozdýcha!

Vyslovené slovo, ani pár volov…Alebo dobre si rozmysli, čo povieš, lebo môžeš skončiť na súde. Pred pár mesiacmi sa ešte ako premiér Igor Matovič nechal uniesť v parlamente. Vyštengrovali ho slová opozičného poslanca Ľuboša Blahu, ktorý označil Matovičovu Pavlínku za „bielu kobylu“. Matovič sa preto rozhodol vytiahnuť na Blahu pikantnosť z minulosti.

„Nazvať moju manželku bielou kobylou, dokáže len idiot vášho rozmeru,“ spustil na začiatku Matovič, ktorý vraj pred rokmi dostal e-mail od jedného z Blahových spolužiakov z vysokej školy. Spomínať v ňom mal udalosť, keď ako študenti boli zapíjať nejakú skúšku. „Potom ste išli okolo jednej záhrady a v tej záhrade bol nejaký baran. Vy ste preskočili a vraj ste mydlili toho barana,“ tvrdil Matovič s tým, že sa údajne Blaha chválil, že to bol zážitok. Celý incident vtedy Blaha prešiel konštatovaním, že toto vyhlásenie je na „kazajku“.

Viac o spore medzi Matovičom a Blahom tu:

Ale zdá sa, že predsa mu to len zdvihlo krvný tlak a tak šéfa OĽANO zažaloval. Teraz sa môže vytešovať. „Okresný súd v Trnave rozhodol, že žalovaný Igor Matovič, ktorého som žaloval ja, Ľuboš Blaha, poslanec národnej rady, za jeho výrok o mydlení baranov, je povinný na vlastné náklady pred plánom Národnej rady Slovenskej republiky na najbližšej schôdzi národnej rady, ktorá sa uskutoční po právoplatnosti tohto rozsudku, osobne predniesť ospravedlnenie žalobcovi,“ čítal v pléne Blaha rozhodnutie súdu, ktorý bol evidentne natešený. „To si fakt užijem,“ voľkal si smerák, ktorý niekoľkokrát označil Matoviča za „lúzra“. Kedy tak minister financií spraví, nie je jasné. Ale jednoduché to pre neho zrejme nebude.

Zdroj: fb/LBlaha

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport