eReport.sk
Ľuboš Blaha (Smer-SD). Foto: tasr

Zúfalý Blaha: Ľudia mi vulgárne nadávali pred deťmi!

Poslanec za Smer Ľuboš Blaha nepatrí iba medzi výrazné tváre opozície, ale je aj hviezdou na sociálnych sieťach. Platí, že jeho príspevky majú veľký dosah. Istý čas si konkurovali aj s dnes už expremiérom Igorom Matovičom. Lenže sláva má aj svoju odvrátenú tvár, ktorú okúsil Blaha na vlastnej koži.

Ľavičiar si posťažoval, že medzi ľuďmi sa kvôli téme očkovania rozpútala nenávisť. Viní za to najmä súčasnú vládu. „Dnes som sa išiel s detičkami prejsť po Bratislave. Išli sme na zmrzku. Detičky cupitajú vedľa mňa, stretol som mnoho milých ľudí, ukazovali palec hore, vyjadrovali podporu. Veľmi príjemné,“ chválil si Blaha, lenže nie všetci v hlavnom meste sú z neho takí nadšení. O čosi neskôr totiž stretol zopár dvadsaťročných mladíkov. „Jeden ma zbadal a okamžite na celú ulicu vykríkol to najmúdrejšie, čo ho kedy naučili. Vulgarizmus na K,“ posťažoval si poslanec.

Situácia bola pre neho o to nepríjemnejšia, že to počuli aj jeho deti. „Malý Adamko sa ma okamžite spýtal – ten pán povedal to slovo na K? A ja hovorím Adamkovi: Nie, to si zle počul, veď sa nad tým logicky zamysli. Nikto predsa nie je taký hlúpy, aby používal také škaredé slová pred deťmi,“ opísal politik ako ošemetnú vec vyriešil. Syn nakoniec uveril, že len zle počul.

Blahu však vytočila aj kritika, že kedysi umelca Milana Lasicu kritizoval, a po jeho skone napísal status, v ktorom sa o ňom vyjadruje s úctou a rešpektom. „Odkedy je preboha nemorálne vyjadriť sa v dobrom o zosnulom? Mňa rodičia učili, že o mŕtvych sa hovorí v dobrom,“ rozčúlil sa smerák.

Prečítajte si viac o poslancovi Blahovi tu:

  1. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO)

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport