eReport.sk
Marek Šefčík Foto: tasr

Veriaci poslanec šokuje. Vyzýval na očkovanie, ľudia ho nazvali satanom! Akí sme to kresťania?

Tak toto sa asi nepočúva ľahko. Poslanec za OĽANO Marek Šefčík, ktorý sa prezentuje ako hlboko veriaci kresťan, prezradil, že to nemá jednoduché. Dôvodom je, že pravidelne vyzýva ľudí na očkovanie. Vďaka tomuto presvedčeniu sa mu však ušli nadávky aj od samotných kresťanov.

„Už som dostal za svoj názor riadne naložené a pritom som nehovoril nič viac, ako naši otcovia biskupi – vyzýval som na očkovanie. Nadávky na moju adresu sa množia aj od kresťanov a pritvrdzujú sa. Nazvali ma dokonca satanom!“ posťažoval si na sociálnej sieti Šefčík a zároveň prekvapil svojim zmiereným postojom. „Ja prajem všetkým čo mi nadávajú pokoj, dobro a veľa zdravia. Odpúšťam. A ďakujem aj za tie nadávky. Tak to má byť – nesmiem byť vlažným, ale rozhodným a ráznym. Nechcem stratiť chuť a to mi jasne vraví, že ju mám,“ tvrdí poslanec za OĽANO.

Čítajte viac:

  1. Marek Šefčík (OĽaNO)

Šefčík si tiež myslí, že by sa kresťania mali odvrátiť od pýchy a vrátiť sa k pokore a poslušnosti podľa príkladu Krista. „Ak nás vyzýva pápež a sám je príkladne už trikrát zaočkovaný, ak nás vyzývajú biskupi a rovnako ako pápež hovoria o láske k blížnemu, tak prečo sa búrime? Prečo neváhame nazvať svojho blížneho satanom a bijeme sa pritom do pŕs, akí sme my kresťania?!“ pozastavuje sa veriaci politik. Šefčík poďakoval biskupom za ich výzvu k očkovaniu a tiež všetkým, ktorí sa očkovať nechali. „Všetkých vás kresťanov i ostatných ľudí, ktorí ešte zaočkovaní nie ste, prosím vás, nemajte tvrdé srdcia a počúvnite biskupov,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veriaci poslanec šokuje. Vyzýval na očkovanie, ľudia ho nazvali satanom! Akí sme to kresťania?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti