eReport.sk
Martin Poliačik Foto: tasr

Veľkolepý narodeninový dar pre expolitika. Prečo aj tak nie je šťastný?

Život nie je o peniazoch. Najvzácnejšie sú chvíle s najbližšími. Svoje by o tom určite vedel rozprávať exposlanec Martin Poliačik. Bývalá hviezda SaS nedávno oslávila narodeniny a hoci si doprial úžasný dar, úplne šťastným ho nespravil. Čo mu chýba?

Doviezli mi moju prvú motorku. Najlepší dar k narodeninám, aký som si mohol priať,“ chválil sa elektromotorkou Poliačik, ktorý sa po politickej kariére vrhol na podnikanie. Vo svoj sviatok si doprial koncert Martina Valihoru a deň si užil aj so synmi, ktorí priniesli pekné vysvedčenia. „Mal by som jasať. Takých dní v živote človek prežije len pár. No ja mám slzy v očiach, uvoľnenie neprichádza,“ dodal smutne. Čo bolo dôvodom jeho pochmúrnej nálady?

Poliačik sa bude najnovšie preháňať na motorke. – Foto: fb/mpoliacik

Vo vzduchu stále visí bolesť zo strát a každá nová radosť pripomína, že s niekým už sa o ňu nedá podeliť. Neviem byť teraz dlho sám, neviem sa sústrediť, deň za dňom sa hlavne snažím nepotknúť a stáť. Aby som bol pevný, keď sa bude potrebovať oprieť niekto blízky,“ vysvetlil Poliačik, ktorý počas vlny pandémie prišiel o svokrovcov. „Mám obrovské šťastie v živote. Hlavne na Hanku,“ uznáva expolitik a vysvetľuje, že občas je normálne takto sa cítiť. „Vážim si všetky tie krásne veci. Viem, že nie sú samozrejmé. No zároveň čakám, kedy ten tlak na hrudi povolí. Už sa chcem nadýchnuť,“ dodal.

Viac o Poliačikovej strate nájdete tu:

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport