eReport.sk
Martin Poliačik bol poslanec parlamentu. Foto: tasr

Rodina Martina Poliačika v slzách: Covid mu vzal najbližších!


Najsmutnejšie obdobie! Rodina expolitika Martina Poliačika prežíva najhoršie obdobie v svojom živote. Jeho nežná polovička Hanka pocítila na vlastnej koži, aké to je keď úraduje koronavírus. Ochorenie udrelo na najbližších. Ako zvláda Poliačikova rodina toto ťažké obdobie?

Zabiják Covid

„28.12. sme zistili, že starký je pozitívny. Starká sa oňho starala. Keď ochorela aj ona, staral sa o nich Hankin brat. V nemocnici skončili všetci traja,“ podelil sa bývalý člen Progresívneho Slovenska so svojou skúsenosťou s ochorením.

Zdroj: Facebook/MP

To postihlo oboch rodičov Poliačikovej manželky Hanky a jej brata. Zatiaľ čo brat Miro sa s vírusom popasoval a zvíťazil, rodičia také šťastie nemali. „O oboch rodičov s Hankou prišli za 6 týždňov,“ smutne skonštatoval na sociálnej sieti bývalý politik.

Martin Poliačik prišiel počas pandémie o svoju milovanú svokru. Foto: FB/MP

Zdroj: Facebook/MP

MacGyver v ženskom tele

V citlivom statuse Poliačik zaspomínal na manželkinu mamičku a nebránil sa emóciám. „Moja svokra bola fantastická, milujúca, múdra žena. Malý MacGyver v ženskom tele, s ktorým navrhovať a stavať nábytok, skladať skriňu alebo opravovať ventilátor bol zážitok a kopec srandy. Mala šibalské oči, naoko hnevlivé pohľady kvôli môjmu večnému podpichovaniu a obrovské srdce, vďaka ktorému aj keď sa stále rozdávala, stále jej bolo dosť. Ľúbil som tú ženu a je to obrovská bolesť vidieť, aká tu po nej zostala diera,“ spomínalk Poliačik.

Martin a Hanka Poliačikovci zažívajú ťažké časy. Foto: FB/MP

Zdroj: Facebook/MP

Dodal, že rovnaká diera zostala aj po jeho svokrovi. „A po starkom tiež. Rovný, hrdý, správny chlap,“ podčiarkol. „A nemocnice sú plné a každý deň niekde niekto plače. Tak ako teraz my doma,“ podotkol na záver

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rodina Martina Poliačika v slzách: Covid mu vzal najbližších!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: