eReport.sk
Foto: tasr

FOTO Poliačik v koncoch: Strápený a zničený. Takto ho nepoznáte!

Expolitik Martin Poliačik zažíva poriadne trápenie. Zdá sa, že si prechádza ťažkým obdobím. Bývalý člen Progresívneho Slovenska zverejnil na sociálnej sieti nečakanú fotografiu. Takto strhaného ho nevidieť často!

Ochorenie Covid 19 dostihlo už aj Martina Poliačika. Ten aj na profile na sociálnej sieti zdieľal svoju fotografiu, na ktorej nevyzerá práve najlepšie. „Moje dnešné úspechy: Trikrát som prešiel do kuchyne. Bez prestávky! Pretlačil som zemiaky do zemiakovej kaše. Po sediačky. Ale počíta sa. Mal som asi štvorminútový telefonát a iba dvakrát som zakašľal. Saturáciu mám stále nad 95,” popísal s nadsázkou Poliačik svoj stav.

Martin Poliačik si prechádza koronou. – Foto: FB/MP

„Covid je silná pliaga, priatelia. Viem, že počasie a terasky a obchody a všetko. Už sa všetci chceme vidieť. Ale ešte to ani zďaleka nemáme za sebou. Dávajte stále na seba pozor, prosím,” apeluje na dodržiavanie protipandemických opatrení bývalý politik.

Smutné časy u Poliačikovcov

Práve rodina Poliačikovcov si nedávno v súvislosti s pandemickou situáciou prešli smutným obdobím. Expolitikova nežná polovička Hanka totiž prišla o oboch rodičov. „28.12. sme zistili, že starký je pozitívny. Starká sa oňho starala. Keď ochorela aj ona, staral sa o nich Hankin brat. V nemocnici skončili všetci traja,” podelil sa bývalý člen Progresívneho Slovenska so svojou skúsenosťou s ochorením.

Martin Poliačik prišiel v súvislosti s Covidom nedávno o svokru. – Foto: FB/MP

To postihlo oboch rodičov Poliačikovej manželky Hanky a jej brata. Zatiaľ čo brat Miro sa s vírusom popasoval a zvíťazil, rodičia také šťastie nemali. „O oboch rodičov s Hankou prišli za 6 týždňov,” smutne skonštatoval pred niekoľkými mesiacmi Poliačik.

,”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport