eReport.sk
Martin Poliačik Foto: tasr

FOTO Poliačik sa vyváža s manželkou na špeciálnej motorke: Čo je na nej extra?

Opäť prekvapil! Exposlanec Martin Poliačik už nefiguruje v aktívnej politike, no zdá sa, že je aktívny v iných oblastiach. Okrem debatnej akadémie rozbehol aj biznis so špeciálnymi prikrývkami a vyzerá to, že si nájde čas aj na svoje hobby. Medzi jeho čerstvý koníček podľa všetkého patrí jazda na motorke. Práve tú dostal nedávno na narodeniny a keď sa dá nezaháľa a vyrazí aj so svojou nežnou polovičkou na motovýlet. Čím je ale motorka bývalého poslanca tak špeciálna?

Poliačik ako správny moderný liberál nesiahol po klasickej motorke, ale po tej, ktorá je ohľaduplnejšia k životnému prostrediu. Ako sám prezradil na sociálnej sieti jedná sa tak o elektromotorku, ktorá má dojazd približne 70 kilometrov.

Viac o Poliačikovi po odchode z politiky

  1. bývalý poslanec NR SR Martin Poliačik, eReport

Dnes sme testovali rádius našej elektromotorky. S plnou baterkou aj Hankou za sebou som vyrazil z Dúbravky do Modry, po dobrej zmrzline a káve sme dorazili naspäť domov s luxusnou rezervou 12% na baterke. Aj so spolujazdkyňou teda viem robiť bezpečne výlety do 70 km, ak na mieste môžem 4 hodiny nabíjať, tak dvakrát toľko,” prezradil viac o svojom dvojkolesovom tátošovi Poliačik.

FOTO Poliačikovej elektromotorky nájdete v GALÉRII

Exposlanec dostal motorku k narodeninám pred vyše mesiacom. „Doviezli mi moju prvú motorku. Najlepší dar k narodeninám, aký som si mohol priať,“ písal v tom čase. Poliačik v súčasnosti pôsobí v Akadémii kritického myslenia, ktorú zakladal a podniká aj v biznise so špeciálnymi posteľnými prikrývkami. Naďalej je členom strany Progresívne Slovensko, ktorá sa minulé voľby nedostala do národnej rady.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport