eReport.sk
veľké fiasko a Hegerova hanba
Predseda SaS Richard Sulík. Foto: tasr

Sulík o Rázsochách: TOTO je veľké fiasko a Hegerova hanba!

Veľké fiasko a hanba Eduarda Hegera. Pri zlyhaní vlád Igora Matoviča respektíve Eduarda Hegera je to bezpochyby tak! Urobili presne to, za čo bol vtedy nimi, ako opozičnými politikmi kritizovaný Smer. Nedokázali za roky vládnutia postaviť štátnu nemocnicu na bratislavských Rázsochách! Zlyhanie padá na hlavu Eduarda Hegera. Ten ako premiér bývalej vlády nedokázal napraviť chyby z minulosti.

Sulík o Rázsochách: Veľké fiasko a Hegerova hanba

Myslí si to i jeho bývalý blízky koaličný partner. Hegera ostro kritizuje i bývalý vládny politik a člen koalície Richard Sulík. Ten označil nedostavanie nekonečnej štátnej nemocnice na bratislavských Rázsochách ako fiasko: „Áno súhlasím sa vami pán Fico, to že sa Rázsochy nezačnú stavať je naozaj veľké fiasko, osobne Eduarda Hegera. Viackrát som ho na to upozorňoval. On napokon len tak lapidárne povie: Bol to dobrý plán, ale nepodarilo sa ho zrealizovať,“

Povedal to v diskusnej relácii V politike televízie TA3, kde sa v dueli stretol s opozičným lídrom Robertom Ficom.

Padla definitíva

Projekt výstavby bratislavskej nemocnice Rázsochy sa nebude môcť financovať z plánu obnovy, ale zo štátneho rozpočtu. Po stretnutí so zástupcami politických strán to v piatok oznámil minister zdravotníctva Michal Palkovič. Poukázal na reputačné riziko, ako aj problematické chyby, ktorých odstránenie by trvalo tri až šesť mesiacov. Problémom je aj stav kvality projektovej dokumentácie.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda Smeru o Orbánovi
  2. Pellegrini ostro kritizuje Ódora

Saska hádže vinu na Hegera

Nie je to tak trochu pokrytecké, že strana, ktorá niekoľko rokov vládla spoločne, najprv s Igorom Matovičom a potom s Eduardom Hegerom, hádže všetku vinu zo zlyhania pri výstavbe nekonečnej stavby štátnej nemocnice, práve na duo bývalých premiérov?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík o Rázsochách: TOTO je veľké fiasko a Hegerova hanba!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php