eReport.sk
Zdena Studenková, foto: Stanka Topoľská, TV JOJ

Večne mladá Zdena Studenková: Čo má spoločné s Billie Eilish?

Zdena Studneková (66) má na Slovensku imidž fantastickej herečky, ale aj večne mladej krásky. Je však občas aj terčom posmechu. Istá satirická stránka ju porovnala s oveľa mladšou Billie Eilish (19).

Zdena Studenková je slovenská ikona po všetkých stránkach. Je výborná herečka s bohatou filmografiou, uznávaná divadelná diva a stála členka Slovenského národného divadla. Je však aj krásnou ženou, ktorá dokázala zastaviť čas. Na svoje roky vyzerá fantasticky a je známe, že si ku kráse pomohla aj návštevou plastického chirurga a estetickej kliniky. Práve z nej si často a pravidelne robí žarty satirická stránka zomri.

Tí ju naposledy spojili s americkou speváčkou Billie Eilish, ktorá má len devätnásť rokov. K popisu fotografie napísali: “Aká krajina, taká Billie Eilish.” Dôvodom tohto vtipu bola veľká udalosť. Billie Eilish totiž pózovala pre slávny a prestížny magazín a ukázala krivky v plnej kráse. Mladá speváčka sa totiž dovtedy prezentovala len svojou hudbou a nosila vyťahané asexuálne outfity. V magazíne sa mladá interpretka predstavila ako hotová femme fatale. A tou je na Slovensku už roky Zdena Studenková.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport