eReport.sk
Strana Hlas-SD, foto: tasr

V minulosti sviečka na okne, teraz opäť niečo vlastné: Hlas nepodporí protesty Smeru!

Hlas-SD na čele s Petrom Pellegrini sa ani tentokrát nepridá k protestným aktivitám zbytku opozície. Za svojim odmietavým postojom k protestným akciám si strana stojí aj napriek tomu, že je to veľkou časťou opozičných voličov označované za alibizmus.

Neparlamentný Hlas-SD pripravuje na 17. novembra vlastnú akciu. Má súvisieť s vyhlásením týkajúcim sa referenda. V diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol podpredseda Hlasu-SD a člen Výboru Národnej rady SR pre sociálne veci Erik Tomáš v odpovedi na otázku, či sa strana pridá k protestným zhromaždeniam, ktoré ohlásili Smer-SD a Republika.

Taraba prisľúbil účasť

Člen parlamentného výboru pre kultúru a médiá Tomáš Taraba potvrdil, že s kolegom zo strany Život-NS Marekom Gécim sa ohlásených protestov zúčastnia. „Ja budem vystupovať na jednom mítingu, podpredseda strany Marek Géci na druhom, my sa teda týchto protestov zúčastníme,“ oznámil.

Krúpa z OĽANO: Želám vám ďalšie premorenie

Predseda Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa (OĽANO) zaželal kolegom „ďalšie premorovanie“. Podľa neho ich prístup dokazuje, akú majú zodpovednosť voči štátu, ale i vlastným voličom. „Len sa cez ich chrbty dostať k moci,“ vyhlásil.

Bude vás zaujímať:

  1. Vladimír Lengvarský (nominant OĽaNO) a hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR Zuzana Eliášová
  2. Vedci chystajú oslavy
  3. Protest, Bratislava, Mestská polícia Bratislava


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V minulosti sviečka na okne, teraz opäť niečo vlastné: Hlas nepodporí protesty Smeru!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre