eReport.sk
Alice Bendová, foto: profimedia

Bendová mení svadobné plány. Na sobáši nebude mať ani mamu

Alice Bendová (45) sa po jedenástich rokoch randenia s Michalom Topolom (35) dočkala žiadosti o ruku. V januári ešte obaja tvrdili, že budú mať malú rodinnú svadbu v záhrade ich domu. Teraz však nečakane menia svoje plány.

Česká herečka má už jednu tradičnú svadbu za sebou, keďže bola desať rokov vydatá za podnikateľa Václava Bendu. S novým partnerom si preto doprajú originálnu spomienku a vezmú sa romanticky pri mori. „Rozhodli sme sa, že to urobíme na Kanárskych na pláži. Bude to rýchlovka, len my dvaja, deti a svedkovia. Moja maminka bola vtipná, keď povedala, že nikam neletí, pretože už jednu moju svadbu zažila a stačilo jej to. Vraj to s nami oslávi až doma,“ Bendová prezradila pre Blesk. Nečakane sa tak rozhodli len pre intímny sobáš s pár najbližšími, na ktorom si vymenia manželské sľuby.

Michal s Alicou sa rozhodli na nič netlačiť a užijú si tento deň úplne podľa svojich predstáv. Bendová už teraz poodhalila zopár detailov o svadobných šatách. Tie budú v plážovom štýle a doplní ich dlhým pätmetrovým závojom. Zatiaľ sa ešte nerozhodla, či budú bielej, alebo smotanovej farby.

Viac sa dozviete

Do svadby Alicu čaká poriadna zaberačka. Ešte musí schudnúť do svojich vysnívaných šiat, takže si nariadila tvrdý tréning. „Začala som behať, teda ja behám celý život, ale teraz sa snažím 40 až 50 kilometrov týždenne. Prestala som žrať, takže už mám šesť kíl dole. Blížia sa Vianoce a na to obžerstvo sa už aj tak teším, takže to je stále dookola,“ prezradila Bendová. Presný dátum svadby zatiaľ nestanovili a zrejme si ho nechajú ako malé tajomstvo.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti