eReport.sk
Alice Bendová, foto: profimedia

Česká herečka má novinu. Po závislom exmanželovi prišiel šok!

Obľúbená česká herečka Alice Bendová (47) má novinu. Jej o dvanásť rokov mladší priateľ sa rozhodol sprevádzať ju životom.

Ukázala zásnubný prsteň. Je sa čím chváliť. Jej priateľ Michal Topol vybral kúsok, ktorý zdobí mnoho briliantov. Šperk sa nedá prehliadnuť. „To ti trvalo, ty môj blboune. A nie si vôbec romantik, ale ten prsteň je rozprávkový. Tak priatelia, ja som na mladé kolená zasnúbená,” nadchla sa umelkyňa pred päťdesiatkou, ktorá nestráca humor. Jej priateľ nenechal nič na náhodu. Zásnubný prsteň vyberal s pomocou jej kamarátky: „Ďakujem za pomoc pri výbere. Muselo to byť pre neho ťažké, keďže som nevyspytateľná.” Pre Bendovú to už bude druhá veselica. Pred rokmi sa rozviedla s neverným manželom Václavom.

Neverník

Pred rokmi sa títo dvaja rozchádzali veru drsne. On ju obviňoval z avantúry, ona toho tiež veľa prezradila. Exmanžel tvrdil, že koniec vzťahu nastal, keď si herečka našla milenca. Tá ale všetko otočila: Ja vám poviem, kto je spínač našej krízy. Tých jeho 150 ženských a možno aj viac, ktoré počas nášho manželstva obšťastňoval. Mám na to dôkazy,” otvorila pred rokmi Pandorinu skrinku pre český Blesk. Označila ho za závislého na sexe a tušila to. Od pôrodu syna sa vraj upokojil a myslela si, že je jediná: „Chcel fotky od mojich kamarátok a dal návrh aj mojej sestre. Má priemyselnú práčovňu a v rámci toho chodí ku klientkam domov. Potom žiada o schôdzky a fotografie,” neváhala sa pred rokmi zveriť médiám.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Česká herečka má novinu. Po závislom exmanželovi prišiel šok!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti