eReport.sk
Návrhár Fero Mikloško, foto: profimedia

Už aj on! Návrhár František Mikloško sa dal vylepšiť. Zatúžil odstaviť vrásky

Tlak spoločnosti je neúprosný. Nepociťujú ho len ženy, reagujú na neho už aj niektorí muži. Spomaliť starnutie chcel aj náš najznámejší módny návrhár.

Celebrity sa striedajú na klinikách v skrášľovacích centrách jedna radosť. Ani to už neskrývajú. Väčšina totiž podstupuje neinvazívne zákroky za barter. Proste im spravia na sociálnej sieti reklamu. Nechajú sa pri zákroku nafotiť a svoju obľúbenú kliniku v príspevku označia.

Stále azda najžiadanejšia je aplikácia botulotoxínu. Ten ma za úlohu vyradiť mimické vrásky. Či už na čele, alebo v okolí očí. Za botoxom je v tesnom závese kyselina hyalurónová. Tá vypĺňa vrásky, líca a pery. Zákrokom už podľahol v našom šoubiznise azda každý. „Ďobnúť do čielka,” sa dala ja Eva Evelyn Kramerová. Je to paradoxom, keďže si na zosmiešovaní preexponovaných žien postavila kariéru.

Botox už dávno nie je výsada žien. Vyhľadáva ho stále viac mužov. Pred rokmi sa dal “zakonzervovať” fotograf Mario Gotti. Pred pár dňami sa za botulotoxín vyšiel do centra Bratislavy aj návrhár František Mikloško: „Botox time!,” rozvášnil sa na Instagrame vynovený návrhár. Herec Vladimír Kobielsky si nenechal možnosť Mikloškov zákrok okomentovať: „Pred pár dňami som ťa videl a bol si prekrásny. Nie je to zbytočné?” Návrhár s ním však nesúhlasil: „Botox nikdy nie je zbytočný. Zbytočná je len tá cena na ampulke.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Už aj on! Návrhár František Mikloško sa dal vylepšiť. Zatúžil odstaviť vrásky

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport