eReport.sk
Hnutie Republika pri príležitosti
Milan Uhrík, predseda hnutia Republika a europoslanec. Zdroj: tasr

Uhríkovi píšu už aj kolegovia z Bruselu o tom, že Naď odovzdal Migy Ukrajine nelegálne


Kauza okolo odovzdania našich stíhačiek na Ukrajinu neutícha. Práve naopak – ožíva a naberá na obrátkach. Ukazuje sa, že keď sa mesiace zdalo, že sa nič nedeje, bolo to len ticho pred búrkou. Jaroslavovi Naďovi za jeho rozhodnutie hrozia vážne konzekvencie. Teraz sa ku kauze vyjadril aj Milan Uhrík.  

Uhríkovi píšu kolegovia z Bruselu

K našim vyvezeným Mig-om sa pravidelne vyjadruje štátny tajomník ministerstva obrany Igor Melicher. Ten zistil, že neexistovala žiadna práva analýza, ktorú na tlačovej konferencii svojho času ukazoval vtedajší minister obrany, Jaro Naď. Bývalý minister si dal iba od kamaráta na sekcii ministerstva pripraviť jeho osobný názor na vec. To však nemá atribúty žiadneho oficiálneho, úradného dokumentu ani analýzy.

Medzitým sa k problému vyjadril aj Verejný ochranca práv, R. Dobrovodský. Zverejnil správu, kde potvrdil to, čo Melicher hovorí už niekoľko týždňov, Migy boli na Ukrajinu poslané protiprávne.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Igor Melicher.
  2. Demokrati sa zlúčujú s mini stranou
  3. Igor Melicher.
  4. Igor Melicher.

Teraz sa k veci vyjadril aj Milan Uhrík. Toho opäť zvolili do Europarlamentu. „O tom, že Naď odovzdal Migy Ukrajine nelegálne mi píšu už aj kolegovia z Bruselu. Dúfam, že vláda túto rabovačku vyšetrí a súd vinníkov potrestá,“ napísal Milan Uhrík.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Uhríkovi píšu už aj kolegovia z Bruselu o tom, že Naď odovzdal Migy Ukrajine nelegálne

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne