eReport.sk
Trump sa predviedol ako zabávač
Bývalý americký prezident Donald Trump. Zdroj: tasr/ap

Trump sa totálne vysmial z Bidena aj z elektro mobility. „Ľudia čo to presadzujú, sú na hlavu!“

Trump sa opäť raz predviedol ako zabávač. Vo videu, ktoré koluje po internete dve minúty vtipkoval na adresu bojovníkov za životné prostredie, ktorí presadzujú elektro mobilitu. Dav sa smial a zabával, Trump nazval lobistov za elektrické mašiny „padnutými na hlavu“.    

Blázon Biden všetko zničí

„Tento blázon všetko zničí,“ začína Trump v prejave, ktorý pripomína „stand up komédiu“. A Trump pokračuje: „Chce prejsť na elektrické autá v plnom rozsahu. A ja nemám problém s elektrickými autami,“ dodáva bývalý americký prezident. „Mali by sme si vedieť vybrať. Kto chce, nech si kúpi elektrické auto, alebo auto na benzín, hybrid. Čokoľvek do pekla, čo chce. Niekto chce elektrické…  dobre. Ak chceš ísť 14 minút do obchodu na rohu, kúpiť si cukríky, tak potom je pre teba auto na elektrinu to pravé! Ale ak chceš do auta nastúpiť a niekoľko hodín niekam ísť… asi nie,“ povedal Trump. Dav buráca smiechom.

„Už robia aj iné veci, už im z tej elektriny šibe,“ hovorí následne. Ale nefunguje to. Chcú plno´-elektrické tanky pre armádu. Tak fajn, chcú ich elektrické. Nebudú ich vedieť dobiť, nebudú sa vedieť dostať do veľkej vzdialenosti a tank nebude dosť silný. Vydáme sa do teritória nepriateľa, nikoho neporazíme, ale aspoň prídeme na výbave priateľskej voči životnému prostrediu. Dobré, nie?“ vysmieva sa Trump.

Následne komentuje bývalý prezident výbavu armády. „Aj čo sa týka našich bojových lietadiel. Tie by sa mali vedieť zvrtnúť na ploche veľkej ako minca. Ale chcú ich šetrné k životnému prostrediu. Takže prídeme bojovať do krajiny ktorá nám ublížila a začneme zhadzovať bomby. Ale aspoň nenecháme veľkú uhlíkovú stopu!“ povedal bývalý americký prezident sarkasticky. „Títo ľudia sú na hlavu,“ dokončil.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podľa Lavrova Zelenský zlyháva
  2. Vojenské cvičenie USA, Japonska a Južnej Kórei
  3. James Carter wikipedia
  4. EREPORT je i na sociálnych sieťach

„Najlepšie na tom je, že ja som ich zastavil. Prišli aj za mnou a povedali: „pane! Máme nový bombardér. A je šetrný voči životné mu prostrediu. A ja som im povedal: koho to zaujíma?? Veď zhadzujete bomby! Zabíjate ľudí!“ dokončil svoju show Donald Trump.  


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trump sa totálne vysmial z Bidena aj z elektro mobility. „Ľudia čo to presadzujú, sú na hlavu!“

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php