tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Donald Trump, foto: shutterstock

Trump chce opäť kandidovať: V roku 2024 si zoberieme naspäť náš nádherný Biely dom!

Bývalý americký prezident Donald Trump je pripravený v roku 2024 opäť kandidovať za amerického prezidenta. Davu ľudí na Floride odkázal, že sa vráti a bude opäť prezidentom, pre ktorého bude USA na prvom mieste. Svoju kandidatúru však zatiaľ oficiálne neoznámil. V posledných prezidentských voľbách Trump ako zástupca republikánov prehra s demokratom a súčasným prezidentom USA Joeom Bidenom.

„S podporou každého v tejto miestnosti sa nám podarí získať naspäť snemovňu, senát a celú krajinu. A v roku 2024 dokážeme to najdôležitejšie – zoberieme si naspäť náš nádherný Biely dom,“ povedal Trump podľa amerického médiá Business Insider na svojom turné nazvanom American Freedom Tour.

Kampaň sa začala

Z dostupných informácií je, aj napriek zatiaľ neoficiálnej ambícii zrejmé, že turné je už teraz súčasťou Trumpovej kampane. Trump zároveň stále trvá na tom, že prezidentské voľby vyhral aj v roku 2020: „Vyhrali sme dvakrát. Po druhýkrát sme uspeli ešte viac, no zdá sa, že musíme vyhrať znova. (…) Už ste raz mali prezidenta, ktorý dával Ameriku na prvé miesto. Vrátim sa a spolu budeme ešte lepší a silnejší ako kedykoľvek predtým.“

Pre Trumpa by prípadná ostrá kampaň bola veľmi komplikovanou záležitosťou. Exprezident USA je totižto obmedzovaný nielen v médiách, ale do značnej miery aj na sociálnych sieťach. V roku 2020 prehral s Bidenom o 74 hlasov amerických voliteľov a dostal o 7 miliónov hlasov menej priamo od ľudí. Kampaň spolu s ním absolvuje aj jeho najstarší syn Donald Trump jr.

Mohlo by vás zaujímat:

  1. Hillary Clintonová
  2. Americký prezident Joe Biden.
  3. Donald Trump


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trump chce opäť kandidovať: V roku 2024 si zoberieme naspäť náš nádherný Biely dom!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku