Feherváry si pripísal siedmy bod
Patrik Laine a Martin Feherváry v zápase. Zdroj: tasr

Triumf Philadelphie zariadil hetrikom Konecny, Fehérváry s asistenciou

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry z Washingtonu si v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL pripísal na konto siedmy bod. V dueli na ľade Philadelphie zaznamenal asistenciu, jeho tím však prehral 3:5. Hetrikom sa v domácom drese blysol Travis Konecny.

Najnovšie správy

1. V parlamente bude ako nezávislý
  2. Korupcia stále prekvitá
  3. Babiš pripomenul Klausov výrok

Fehérváry sa podieľal na treťom góle svojho tímu v 55. minúte, akciu zakončil bekhendom T.J. Oshie a znížil na 3:4. Víťazstvo „letcov“ potom v závere do prázdnej bránky spečatil Konecny a zaznamenal svoj druhý trojgólový zápas v kariére.

Bodoval už v desiatom stretnutí za sebou. Fehérváry má po 32 zápasoch bilanciu tri góly a štyri asistencie. Proti Philadelphii odohral 20:07 min, mal aj plusový bod a dva „hity“.

Toronto

Mitch Marner rozhodol gólom v presilovke 75 sekúnd pred koncom tretej tretiny o víťazstve Toronta nad Nashvillom 2:1. Bodoval už v 18. domácom zápase v sérii a vyrovnal tak klubový rekord Darryla Sittlera.

Toronto uspelo aj bez svojej zranenej hviezdy Austona Matthewsa. Gól a asistenciu zaznamenal John Tavares, William Nylander pridal dve asistencie a brankár Matt Murray predviedol 32 úspešných zákrokov.

Edmonton

Ruský krídelník Klim Kostin prispel dvoma gólmi k víťazstvu Edmontonu na ľade Anaheimu 6:2. Hráči Los Angeles si pripísali tretí triumf za sebou, keď doma zdolali San Jose 4:3. Quinton Byfield a Timo Meier si pripísali zhodne dva body za gól a asistenciu.