eReport.sk
Speváčka Tina, foto: archív

Tina ľutuje, že pred rokmi zavolala Fica na krst albumu: Nedostala som ani cent!

Keď sa pred desiatimi rokmi zjavil na krste albumu S.E.X.Y speváčky Tiny predseda Smeru, mnohí zalapali po dychu. Málokto veril, že by išlo o „nezištnú“ pomoc. Po rokoch sa rozhodla speváčka prehovoriť, ako to celé vlastne bolo.

„Nevedela som prísť na to, koho zvoliť za krstného otca. Až mi osud prihral do karát muža s veľkým M. A ja som veľmi rada, že si dnes našiel čas a prišiel k nám pokrstiť môj štvrtý album. Dámy a páni, privítajte prosím s obrovským potleskom môjho krstného otca Roberta Fica,“ šokovala svojimi slovami pred rokmi na krste albumu Tina. Aj neskôr na Fica spievala ódy o tom, aký je to sčítaný pán. „Tak som ho vnímala,“ bránila sa po rokoch umelkyňa v relácii portálu aktuality.sk Na scéne.

Tina by si už dnes na krst albumu politika nezavolala. – Foto: archív

Vyvrátila tiež špekulácie o tom, že za to, že pozvala Fica krstiť album, dostala zaplatené. „Nemalo to absolútne nič spoločné s politikou. Nedostala som za to ani jeden cent, dostala som za to kvietok,“ presviedčala. Na stole tak stála otázka, ako sa vôbec speváčka a politik stretli. „Na jednej akcii, kde sme sa stretli veľká skupina ľudí. Prišlo mi to také vtipné v tom momente,“ povzdychla si nad minulosťou Tina. Nakoniec to potvrdil aj samotný Fico. „Stretol som sa s Tinou na jednom večierku a bolo to veľmi príjemné, pretože je to veľmi príjemná žena,“ prezradil šéf Smeru s tým, že ho Tina mala osloviť, aby prišiel krstiť album na čo sa on rád podujal.

Fica vraj pokrstiť album zavolala samotná speváčka. Tina dnes hovorí, že to bolo nerozvážne. – Foto: tasr

Dnes by to už však speváčka nespravila. „Ja by som už v prvom rade asi ani nekrstila album. To by sa mi už ani nechcelo robiť. Bol to nerozvážny ťah, lebo som vôbec nevedela, do čoho sa púšťam,“ uznala umelkyňa. Ako však poznamenala, politické strany ju ani neoslovujú, aby im prišla v rámci predvolebnej kampane zaspievať. Ak by však takáto ponuka prišla, odmietla by ju. „Nie je všetko o peniazoch a viem si zarobiť aj inde. Nemám takú motiváciu,“ dodala.

Aj Tinin otec sa pohybuje v politickom prostredí. – Foto: ig/tinaslovakia

Umelkyňa nesleduje politickú scénu, hoci aj jej biologický otec Tino Obama sa pohybuje v politike. „V rámci OSN cestuje po celom svete. Je predseda chirurgov centrálnej Afriky. Dlhé roky bol ministrom zdravotníctva. Minulý rok ho zase žiadali, aby sa vrátil na ten post, ale on už to teraz cíti inak,“ prezradila speváčka, ktorej sa podarilo s otcom skontaktovať až ako dospelej. Samotná Tina bojuje už nejaký čas so sklerózou multiplex, zatiaľ to zobrala do svojich rúk. „Neviem, čo ma čaká. Nehovorím, že odmietam medicínu. Verím v akútnu medicínu, ale čo sa týka chronických chorôb, tak tam to vidím tak, že tá medicína má ešte medzery,“ dodala.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tina ľutuje, že pred rokmi zavolala Fica na krst albumu: Nedostala som ani cent!