eReport.sk

Tento predseda strany vraj dával svojim poslancom IQ test

Niektoré veci vyplávajú na povrch až po rokoch. O tajomstve Vladimíra Mečiara vo vzťahu k svojim poslancom sa rozhovoril bývalý poslanec za HZDS Ján Cuper. Podľa právnika vraj od „svojich“ ľudí žiadal absolvovanie inteligenčného testu.

Cuper sa objavil v rozhovore jednej internetovej televízie a ako sa dalo očakávať, vypadli z neho naozaj zaujímavé veci. „Mečiar si nás testoval IQ testami. Prešiel len ten, kto mal nad 140. Ale dostali sa tam aj nejakí zradcovia, ktorí prešli k liberálom v 1998. Teda po 98,“ zaspomínal si bývalý politik, ktorý skritizoval súčasnú vládu.

Spustil najskôr na margo expremiéra a súčasného financmajstra Igora Matoviča. „On bol psychopat odjakživa. Ja si pamätám, čo stváral so mnou. Bez môjho vedomia ma dal na billboardy. Dnes ho jeho poslanci obhajujú, že on predsa má tiež rodinu a že ako s ním zaobchádzajú niektoré médiá,“ sťažoval sa Cuper, ktorý vraj zastáva národné a konzervatívne hodnoty.

Mečiar vraj od svojich poslancov žiadal IQ test. – Foto: eReport.sk

Preto sa mu nie veľmi pozdávajú napríklad súčasný premiér a minister práce. „Veriaci liberáli nie sú ortodoxní veriaci. Ak máte na mysli, pána Krajniaka a pána Hegera, je to všetko liberálna cirkev, alebo liberálne kresťanské názory, ktoré sa tiež presúvajú zo Spojených štátov. Pánovi Krajniakovi nezávidím, do akej pozície ho dali, pretože liberalizmus likviduje nielen národný štát, ale sociálny štát,“ zamyslel sa bývalý poslanec parlamentu, ktorý kritizuje USA ale aj našu prezidentku.

Cuper sa pustil do viacerých politikov. – Foto: tasr

„Po víťazstve tejto vládnej kamarily sme kolóniou. Už ani nie protektorátom. Pretože protektorka z Pionierskeho, teda Kozieho paláca dostáva návštevy, ktoré jej dávajú priamo noty. O to, ako naložiť s liberálnou vládou,“ uvažuje Cuper, ktorý počas rozhovoru nazýva hlavu štátu Zuzanu Čaputovú „Žužou“. Prezidentke vyčíta, že po vládnej kríze vymenovala do funkcie ministra obrany opäť Jaroslava Naďa. „Ona vrátila Naďa do funkcie, ktorý nenávidí Rusko a zaťahuje nás do vojny,“ varuje Cuper. Bývalý poslanec si zaspomínal aj na politického súputníka Jána Čarnogurského. „Jano Čarnogurský ako partner bol vždy na strane Američanov. Dnes zistil, tak, ako to zistil aj Matovič, že protektori spoza oceánu nikdy nikomu za nič nevďačia,“ uzavrel.

Viac informácií nájdete tu:

  1. Vladimír Mečiar.
  2. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO)
  3. Ján Čarnogurský ako šéf KDH na sneme hnutia v Liptovskom Mikuláši 10. apríla 1999.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tento predseda strany vraj dával svojim poslancom IQ test

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti