eReport.sk
Jana Bittó Cigániková. Foto: tasr

Takto držia ženy spolu! Tabákovej sa vysmieval kolega, Cigániková ho zrušila na dve doby

Hriešnica Romana Tabak vyrobila už v minulosti nejeden „trapas“. Tento raz sa však rozhodla postaviť proti vlastným kolegom v strane a nechala sa počuť, že ak prejde návrh zákona Anny Záborskej, bude zvažovať odchod z OĽANO. Podelila sa aj svoj vlastný príbeh, keď zvažovala interupciu.

Nešla som do politiky na to, aby sa ženy obmedzovali,“ nechala sa počuť poslankyňa na sociálnej sieti a svojim kolegom sa dokonca aj povyhrážala. „Ak sa schváli zákon pani Záborskej, zvážim odchod z OĽANO,“ dodala. Zaujímavé však je, že Tabák v prvom čítaní Záborskej zákon podporila. „Zákon pani Záborskej zatiaľ nie je schválený, aj keď prešiel do druhého čítania. Avšak nesúhlasím s predĺžením lehoty na 72 hodín, zároveň považujem súčasnú úpravu zákona za postačujúcu,“ vysvetľovala politička s tým, že ak nebude zákon prepracovaný, v druhom čítaní ho nepodporí.

Bývalá tenistka sa dokonca podelila so svojou osobnou skúsenosťou, keď sama zvažovala podstúpenie umelého prerušenia tehotenstva. „Otehotnela som neplánovane. Taktiež som rozmýšľala o podstúpení potratu. Navštevovala som poradňu Alexis kvôli konzultácii a nakoniec som sa rozhodla, že si dieťa ponechám. Teraz som najšťastnejšia, že som sa takto rozhodla,“ dodala s tým, že každá žena má právo sa rozhodnúť.

Tabákovej vyhrážanie odchodom z poslaneckého klubu OĽANO si všimla aj humoristická stránka Zomri. „Keď sa pripravuješ na prechod do Rodiny, kde budeš svojim IQ ideálne pasovať,“ okomentovali jej slová. Prekvapivo si srandu začal s Tabák robiť aj jej kolega z OĽANO Andrej Stančík. „Fuh, tak to asi zvážim svoj odmietavý postoj k zákonu,“ tvrdil mladý poslanec.

„Andrej, aj sranda má svoje hranice,“ upozornila na nevhodnosť príspevku šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková. Pridali sa aj ďalší diskutujúci. „Veď je to vaša kolegyňa. To, že si z nej robíme my prdel je OK, ale z vašej strany to vyzerá dosť bizarne,“ upozornil Stančíka fanúšik. „Fúha, vy sa v tej strane musíte mať „naozaj“ radi. Toto napísať o svojej kolegyni…Matovič vás pekne pozliepal,“ pridal sa ďalší.

Čítajte viac:

  1. Romana Tabák (OĽANO).
  2. Tabák s novými pravidlami


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Takto držia ženy spolu! Tabákovej sa vysmieval kolega, Cigániková ho zrušila na dve doby

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php