eReport.sk
Andrej Stančík, foto: tasr

Matovič by mal zbystriť! Progresívci obdivujú toho poslanca za OĽANO. Ťahajú ho do strany?

Krátko pred Vianocami zverejnil mladý poslanec Andrej Stančík na sociálnej sieti status o tom, ako pomáha ako dobrovoľník na covidovom oddelení. Mnohí jeho kolegovia mu za to vyslovili uznanie. Pochválil ho i premiér Eduard Heger. Mladíkovi však zalichotil aj niekto iný.

„Klobúk dole Andrej, máte môj obdiv,“ prihovorila sa poslancovi za OĽANO Simona Petrík. Petrík v minulosti pôsobila v parlamente za stranu Sieť, momentálne zakotvila v Progresívnom Slovensku, ktorého hodnoty sú na míle vzdialené od konzervatívnych Obyčajných ľudí. Lenže nie je žiadnym tajomstvom, že mladý poslanec Stančík patrí skôr k liberálnejšiemu krídlu OĽANO. To potvrdil aj nedávno, keď otvoril tému eutanázií na Slovensku.

– Foto: fb/AndrejStancik95

„Som hlboko presvedčený, že Stančíka ťaháte k sebe,“ podozrieval jeden z diskutujúcich Petrík, ktorá sa tak milo Stančíkovi prihovárala. „Ja vám z hĺbky srdca hovorím, že neťaháme,“ dušovala sa exposlankyňa. Ďalší diskutujúci sa však stále čudovali, že členka Progresívneho Slovenska pochválila niekoho z OĽANO. „Ja nemám problém s OĽANO, lebo OĽANO. Vadia mi neschopní, narcistickí, necitliví, tmárski, vypočítaví, neodborní a nevšímaví ľudia,“ uzavrela Petrík.

Čítajte viac:

  1. Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS).
  2. Peter Pellegrini za rečníckym pultom počas tlačovky Hlasu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič by mal zbystriť! Progresívci obdivujú toho poslanca za OĽANO. Ťahajú ho do strany?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti