eReport.sk
Nový minister vnútra sa v relácii TV JOJ Na hrane stretol s Jurajom Krúpom.
Matúš Šutaj Eštok. Foto: fb/sutajestokm

VIDEO Šutaj Eštok: Držte si peňaženky a otvorte oči! Nápady PS vás vyjdú poriadne draho

Čím viac tento seriál budete zdieľať, tým viac ľuďom, ktorí zvažujú voliť tento experiment, otvoríte oči. Tak pokračuje v sérii svojich videí „Prečo nevoliť Progresívne Slovensko“ Matúš Šutaj Eštok na sociálnej sieti.

„Dôvodov prečo nevoliť experiment v podobe neskúsených aktivistov z PS je veľa,“ pokračuje po niekoľkýkrát generálny manažér strany HLAS – Sociálna demokracia. „Ja som pre vás pripravil seriál, v ktorom poukážem na tie najviditeľnejšie, ktoré vystihujú charakter PS. Nájdete tam okrádanie štátu, drogy, neskúsenosť, ktorá povedie k ďalšiemu chaosu, ale aj pretláčanie ideológií, ktoré sú v absolútnom rozpore s našimi hodnotami a pohŕdanie dôchodcami,“ dodáva Šutaj Eštok.

Matúš Šutaj Eštok v ďalšom videu, prečo nevoliť PS.

Zdroj: fb/sutajestokm

Šutaj Eštok: Nápady PS vás vyjdú poriadne draho!

„Dobre si drže vaše peňaženky, pretože nápady Progresívneho Slovenska vás vyjdú poriadne draho! Také zdražovanie, aké by prišlo s ps-kom, tu hádam ešte nebolo. Ak tomu kopa ďalších nezmyslov,“ hovorí Šutaj Eštok vo videu.

„PS chce napríklad nanútiť, aby štát aj firmy prijímali ľudí striktne podľa pohlavia tak, ako vyzerá aj ich kandidátna listina. Bez ohľadu na akúkoľvek šikovnosť týchto ľudí,“ pokračuje generálny manažér Hlasu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Toto sa nestal prvýkrát!
  2. Prečo sa Slovensko v piatok pri hlasovaní Valného zhromaždenia OSN zdržalo?

„Každá odmena musí byť v prvom rade zaslúžená. A to bez ohľadu na pohlavie. Ak sú totiž dvaja zamestnanci, žena a muž, rovnako šikovní a odvádzajú rovnakú prácu, obaja majú dostať rovnakú odmenu,“ dodáva Šutaj Eštok. Hovorí aj o zdaňovaní „hlava-nehlava“ a ďalších „nápadoch“ progresívcov. Všetko sa dozviete v priloženom videu.

Zdroj: fb/


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šutaj Eštok: Držte si peňaženky a otvorte oči! Nápady PS vás vyjdú poriadne draho

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php