eReport.sk
Peter Pellegrini vyzval na tlačovke premiéra, aby pracoval do posledného dňa. Foto: yt/@ereporttv

VIDEO Pellegrini vyzýva premiéra pracovať do posledného dňa! Hrozí rapídny nárast cien, treba to riešiť

Líder strany HLAS – Sociálna demokracia Peter Pellegrini vyzval premiéra úradníckej vlády Ľudovíta Ódora, aby si plnil svoje povinnosti v prospech slovenských občanov. A to až do posledného dňa vo funkcii.

„Stále nie je vyriešená otázka ceny energií. Pričom hlavne pri cenách plynu a tepla hrozí rapídny nárast cien. Nie je vyriešená otázka vysokých cien potravín, s ktorými nespravili nič ani vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera, ani vláda úradnícka. A stále nie je vyriešený problém nelegálnej migrácie. Naopak: po rozhodnutí Poľska zaviesť hraničné kontroly so Slovenskom a avizovanom opatrení Nemecka na kontrolu vlastných hraníc reálne hrozí, že čoraz viac nelegálnych migrantov bude ostávať na slovenskom území,“ upozornil Peter Pellegrini.

Pellegrini na tlačovke: Jediný deň, kedy o všetkom rozhodujú iba ľudia.

Zdroj: youtube/@ereporttv

Pellegrini: Riešili sme akútne problémy s Covidom

HLAS preto vyzýva predsedu vládu, aby až do poslednej chvíle s plným nasadením a s plným rešpektom voči slovenským občanom aktívne riešil problémy, ktorým Slovensko čelí. „Po minulých voľbách som vykonával funkciu premiéra s maximálnou zodpovednosťou. Hoci som vedel, že vo funkcií na základe výsledkov volieb končím. Do poslednej minúty som však spolu s vtedajšou ministerkou vnútra a dnešnou podpredsedníčkou Hlasu Denisou Sakovou riešil akútne problémy. Začínala sa pandémia Covidu. Prijali sme zásadné a rázne opatrenia na ochranu zdravia a života ľudí na Slovensku,“ pripomína líder strany.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Slovensko podporuje Ukrajinu
  2. Prečo sa Slovensko v piatok pri hlasovaní Valného zhromaždenia OSN zdržalo?

„Aj vďaka tomuto prístupu bolo Slovensko premiantom v prvej vlne pandémie. Čo sa žiaľ úplne obrátilo v druhej a tretej vlne. A to ´vďaka´ chaotickým, megalomanským a nekompetentným rozhodnutiam vlád Igora Matoviča a Eduarda Hegera,“ zdôrazňuje Peter Pellegrini.

Zdroj: hlas-sd


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini vyzýva premiéra pracovať do posledného dňa! Hrozí rapídny nárast cien, treba to riešiť

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php