eReport.sk
Prečo sa Slovensko v piatok pri hlasovaní Valného zhromaždenia OSN zdržalo?
Juraj Blanár, foto:ereport

VIDEO Blanár pre eReport: Nechceme Slovensko, ktoré sa bude bezhlavo opičiť po USA a západe!

Vo voľbách pôjde o veľa! A to nie len Slovensku ako celku a jeho občanom, ale aj bývalým odporcom vzniku Slovenskej republiky, ktorí sa teraz cez progresívne prúdy snažia prevziať moc nad štátom. Asi by sa len ťažko dalo očakávať, že budú uprednostňovať národné a štátne záujmy, keď pri rozdeľovaní Československa robili petície proti samostatnému Slovensku. Títo ľudia tu podľa opozičných politikov presadzujú záujmy západu a USA. A tie sa nemusia ani zďaleka vždy zhodovať s tými našimi, čo koniec koncov ukázalo aj toto volebné obdobie.

„Ak v budúcich voľbách vyhrá progresivizmus s liberalizmom, tak SR sa absolútne preformátuje a pôjde úplne inou cestou, ako máme zadefinované v ústave,“ uviedol pre eReport podpredseda parlamentu a Smeru-SD Juraj Blanár. Obáva sa napríklad, že by progresívni politici s mocou nerešpektovali ústavné rozdelenie moci, zadefinovanie rodiny, alebo odkaz SNP, ktorý je v Ústave SR relatívne široko obsiahnutý.

Boj proti Smeru je pre progresívcov životne dôležitý

Kampaň je momentálne vyslovene naplnená všelijakými formami boja proti Smeru. Ten totižto hlása, že jeho postoje k otázkam zahraničnej politiky a iných politík budú suverénne. Smer taktiež dopĺňa, že sa proti EÚ, USA či západu nemá problém postaviť v prípade, že tu uvedené subjekty budú presadzovať niečo, čo nie je v našom záujme. Toto je však niečo, čo je pre slovenských politikov presadzujúcich zahraničné záujmy neakceptovateľné. A preto je vraj boj proti Smeru taký intenzívny.

Zdroj: yt/eReport

„Je to premyslená propaganda, ktorou sa snažia dehonestovať stranu Smer, ktorá má absolútne konzistentný názor,“ pokračuje Blanár. Sľubujúc, že Smer bude aj naďalej bojovať proti gender ideológii na školách, či za prísne dodržiavanie medzinárodného práva, či už zo strany USA, Ruska, alebo Číny.

Ficove suverénne a štátnické postoje

Za príklady suverénnych postojov Smeru považuje odmietnutie povinných kvót na migrantov, udržiavanie spolupráce v rámci V4, stiahnutie vojakov z Iraku, otvorenú kritiku bombardovania Juhoslávie či odmietanie uznania Kosova, ktoré vzniklo v rozpore s medzinárodným právom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tehotné a menštruujúce „osoby“?
  2. Robert Fico a jeho spolustraníci na tlačovke SMeru - SSD v utorok 16. mája.
  3. Ivan Gašparovič

Slovensko by si podľa sociálneho demokrata zaslúžilo vládu, ktorá bude myslieť viac na štát, viac na človeka, ako na marketing či zahraničie. „Národ je na našej strane, lebo vidí, čo sa tu deje a verím, že 30. septembra sa pozdvihne a povie, že tu nechceme liberálno-progresivistických extrémistov,“ konštatuje Blanár. „Slovenská republika posledné roky najviac trpela za celú svoju existenciu a to si vôbec nezaslúžia,“ dodáva.

V relácii „Bez cenzúry“ s Fedorom Flašíkom sa taktiež dozviete:

Prečo sa šíri hoax, že Smer ohrozí zahraničnopolitickú orientáciu Slovenska?

Má Slovensko vyjadrovať svoju suverenitu aj otvorenou kritikou vedenia EÚ?

Ako Smer zabezpečí zastavenie nelegálnej migrácie? Použije aj armádu?

Ako vníma stupňujúce sa agresívne aktivity progresívnych extrémistov?

Zatočí Smer s politicky ladenými zahraničnými mimovládkami?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blanár pre eReport: Nechceme Slovensko, ktoré sa bude bezhlavo opičiť po USA a západe!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php