eReport.sk
Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS) počas 79. rokovania vlády SR 11. mája 2022 v Bratislave.
Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS) počas 79. rokovania vlády SR 11. mája 2022 v Bratislave. Foto: tasr

Sulíkovi odvaha nechýba: Geissenovci tu aj pracovali, Slováci ich oberali o drahocenný čas!

Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) si stále stojí za tým, že návšteva celebritných zbohatlíkov Geissenovcov na Slovensku bola dobrým nápadom. V čase ich návštevy ministrovi opozícia vyčítala, že v čase, kedy je potrebné riešiť vážne hospodárske problémy a energetickú krízu, minister trávi svoj čas natáčaním televíznej show tejto rodiny a výletmi s ňou.

S odstupom času sa Sulík k celej záležitosti vyjadril opäť. Kritiku však vo svojom ponímaní návštevy boháčov veľmi nereflektuje a celú akciu považuje za úspešnú. Tvrdí dokonca, že ľudia svojim veľkým záujmom o rodinu oberali Geissenovcov oberali o drahocenný čas.

Ľudia vraj komplikovali kameramanom prácu

Za záujem ľudí by mala byť každá jedna celebrita rada. O to viac by si ho mal vážiť politik, ktorý sa na tomto záujme o celebrity tak trochu zviezol. Sulík sa aj napriek tomu odvážil k latentnej kritike ľudí, ktorí mali záujem vidieť Geissenovcov naživo a samotnému Sulíkovi v jeho PR aktivite s určitosťou pomohli.

,,Bolo to náročné pre všetkých. Geissovci tu teda nielen oddychovali, ale aj pracovali. A keď sme prezradili program kde, kedy a o koľkej sa objavia na niektorom mieste, nahrnulo sa tam veľa zvedavcov, z ktorých mnohí v snahe odfotografovať sa s Robertom a Carmen vbehli kameramanom do záberu a tí museli všetko odznova nakrúcať, čím strácali drahocenný čas,“ šokujúco skonštatoval Sulík podľa portálu slovakwoman.sk.

Tak veľa času však milionárska rodinka kvôli „neposlušným“ Slovákom nestratila, keďže z pôvodne plánovaného jedného dielu boli na Slovensku natočené až tri a viacerí z nás sú s určitosťou zvedaví, ako to bude celé vyzerať a či v show nebude minister vyzerať, ako to povedať, trochu vtipne.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Letecká snímka areálu firmy Bukóza Holding, a. s. v Hencovciach (ilustračné foto).
  2. Zľava Richard Sulík a šéf Smeru Robert Fico a podpredsevia strany počas tlačovky. F
  3. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO) počas tlačovej konferencie na tému Pomoc rodinám.
  4. Richard Sulík vysvetľoval novinárom, prečo trávil víkend s Geissenovcami.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulíkovi odvaha nechýba: Geissenovci tu aj pracovali, Slováci ich oberali o drahocenný čas!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti