eReport.sk
sulík reaguje na roberta fica
Zľava Robert Fico (SMER-SD) a Richard Sulík (SaS). Foto: tasr

Sulík reaguje na Fica: SaS sa do žiadnej vlády v tomto volebnom období nevráti!

Sulík reaguje na Roberta Fica. SaS sa do žiadnej vlády v tomto volebnom období nevráti. Zdôraznil to líder strany Richard Sulík. Reagoval tak na vyjadrenia predsedu Smeru-SD, podľa ktorého nechce Sulík predčasné voľby, chce sa len vrátiť naspäť do vlády. Vyjadrenia Fica šéf liberálov odmieta a dementuje.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Čaká nás výmena Hegera za Hegera?
  2. Vyzdvihla aj naše členstvo v NATO
  3. Opäť sa zložíme na príjmy politikov! OĽANO získa vyše 3 milióny
  4. Povinnosti voči Ukrajine nikdy nekončia?

Sulík reaguje na Roberta Fica

„Vidíme viaceré možnosti, ktoré sú oveľa lepšie ako dnešná vláda a zároveň zabránia skoršiemu návratu Fica k moci. Jednou z nich je úradnícka vláda, prípadne rekonštruovaná vláda, ktorá získa novú väčšinu. My sa však do žiadnej vlády v tomto volebnom období nevrátime,“ skonštatoval Sulík.

Heger nemá zmysel

Opätovne poznamenal, že vláda Eduarda Hegera (OĽANO) stratila akýkoľvek zmysel svojej existencie. Poukazuje zároveň na to, že 90 percent občanov je znechutených.

Fico

Predseda Smeru-SD vo štvrtok (8. 12.) vyhlásil, že strana zahlasuje za pád vlády, ale neurobí nič, aby pomohla Sulíkovi vrátiť sa naspäť do vládnej koalície. Tvrdí, že Sulík nechce predčasné voľby, chce sa len vrátiť naspäť do vlády. Zároveň požiadal SaS, aby prestala útočiť na Smer-SD, ak chce ich hlasy.

V parlamente je horúco

Diskusia k návrhu na vyslovenie nedôvery vláde sa v parlamente začala 8. decembra popoludní. Sulík v úvode skonštatoval, že ak by sa podarilo vysloviť nedôveru kabinetu, mohla by sa riadne a zmysluplne rekonštruovať. V takomto prípade by jej vládnutie SaS v parlamente podporila. Deklaroval, že SaS by nebola jej súčasťou a odmietol tvrdenia Smeru-SD.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík reaguje na Fica: SaS sa do žiadnej vlády v tomto volebnom období nevráti!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti