eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

Súd rozhodol: Vodiča, ktorý zrazil dve deti, vzali do väzby!

AKTUALIZOVANÉ Vodiča obvineného v súvislosti s tragickou dopravnou nehodou pri Zemplínskych Kopčanoch v okrese Michalovce vzali do väzby. V utorok o tom rozhodol sudca pre prípravné konanie Okresného súdu (OS) Michalovce. Potvrdila to hovorkyňa košického krajského súdu Anna Pančurová. Pri nehode zahynuli dve deti.

„Sudca pre prípravné konanie OS Michalovce vyhovel návrhu trestného prokurátora a vzal do takzvanej preventívnej väzby Nikolasa B., obvineného zo zločinu usmrtenia a prečinu ublíženia na zdraví, pretože existuje dôvodná obava, že bude pokračovať v trestnej činnosti,“ uviedla s tým, že obvinený proti tomuto rozhodnutiu podal sťažnosť. Rozhodovať o nej bude Krajský súd v Košiciach.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. eurokomisár pre krízový manažment Janez Lenarčič
  2. Pellegrini ostro kritizuje Ódora
  3. Už by aj stačilo!
  4. Predseda Smeru o Orbánovi

K tragickej nehode došlo v piatok (26. 5.) okolo 21.00 h. Vozidlo značky BMW viedol obvinený 19-ročný mladík. Obeťami nehody sa stali dievča narodené v roku 2011 a chlapec narodený v roku 2008. Podľa polície pravdepodobne kráčali oproti idúcemu vozidlu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Súd rozhodol: Vodiča, ktorý zrazil dve deti, vzali do väzby!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php