eReport.sk
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Strana Za ľudí sa potáca v prieskumoch na 2 percentách. Remišovú to teraz nezaujíma

Tak toto musela byť veľká facka pre Za ľudí. Podľa prieskumu agentúry Focus by totiž stranu Veroniky Remišovej volili len približne 2 % ľudí. Napriek tomu sa vicepremiérka a ministerka pre digitalizáciu tvári, že ju to nezaujíma.

„Prieskumy v pandémii ma nezaujímajú. To považujem aj za problém. Keď sa robia politické rozhodnutia na základe prieskumov,“ reagovala Remišová v diskusnej relácii televízie Markíza Na telo, kde boli zverejnené výsledky prieskumu, ktorého sa zúčastnilo 1 005 respondentov. Údaje sa zbierali od 16. do 23. novembra. V porovnaní s októbrovým prieskumom strane Za ľudí klesli preferencie o 0,7 %. „My budeme riešiť percentá pred voľbami,“ opakovala Remišová.

Najsilnejšou stranou podľa prieskumu je strana Hlas s 19,2 %, nasleduje strana Smer s 15 %, SaS (11,5 %), OĽANO (7,9 %). Ak by konali voľby v novembri do parlamentu by sa dostali aj strany PS, Republika, Sme rodina a KDH. Naopak pred bránami by zostali strany ĽSNS (4,8 %), Aliancia (4,4 %), SNS (3,6 %), Za ľudí (2,1 %) a Dobrá voľba (2,1 %).

Čítajte viac:

  1. Veronika Remišová v rovnošate skauta.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Strana Za ľudí sa potáca v prieskumoch na 2 percentách. Remišovú to teraz nezaujíma

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti