eReport.sk
Policajti blokujú ulicu v blízkosti školy v Belehrade v stredu 3. mája 2023. Tínedžer v stredu spustil streľbu v škole v centre srbskej metropoly
Policajti blokujú ulicu v blízkosti školy v Belehrade v stredu 3. mája 2023. Tínedžer v stredu spustil streľbu v škole v centre srbskej metropoly. Foto: tasr/ap

Srbsko: Streľba na základnej škole v Belehrade! Hlásia zranených


Srbsko: Streľba na základnej škole v Belehrade! V centre srbského hlavného mesta sa v stredu ráno strieľalo. Hlásia zranených. Polícia podozrivého strelca, tínedžera, zadržala. Podľa srbských médií si streľba vyžiadala aj jednu obeť. TASR správu prevzala z agentúry AP.

Polícia dostala telefonát o streľbe na základnej škole Vladislava Ribnikara zhruba o 8.40 h. Podozrivým strelcom je žiak siedmeho ročníka, ktorý zo zbrane svojho otca niekoľkokrát vystrelil na ostatných žiakov a ochrankára školy, uviedla polícia vo vyhlásení.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Špinavá hra
  2. Mikuláš Dzurinda
  3. Eduard Heger

Zriedkavé incidenty

Podľa miestnych médií ochrankár zahynul. Polícia bližšie detaily neposkytla. Masové streľby v Srbsku sú mimoriadne zriedkavé. Odborníci však viackrát upozornili na riziko spôsobené množstvom zbraní, ktoré medzi ľuďmi zostali po vojnách v 90. rokoch.

Koncom apríla strieľal v americkom Texase muž, ktorého identifikovali ako Francisca Oropezu. Zastrelil piatich susedov

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Srbsko: Streľba na základnej škole v Belehrade! Hlásia zranených

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne