eReport.sk
Spolu budeme bojovať proti mafii!

Šimečka privítal v PS nového člena: Našim lídrom do Európskych volieb bude Ľudovít Ódor!

Spolu budeme bojovať proti mafii! Oznámil šéf Progresívneho Slovenska na sociálnej sieti. Do jeho strany vstupuje bývalý slovenský premiér z úradníckej vlády Zuzany Čaputovej, Ľudovít Ódor. „Mám z toho veľkú radosť,“ uviedol Michal Šimečka.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Peter Pellegrini
  2. Apolitický bojovník je späť
  3. Ivan Korčok
  4. SaS schválenie novely kritizuje
  5. V strane PS sa môžu hanbiť!

Spolu budeme bojovať proti mafii!

„PS sme vždy budovali ako hnutie, ktoré má na prvom mieste budúcnosť Slovenska. A tú vieme tvoriť iba s najlepšími odborníkmi a odborníčkami. S týmto programom sme v národných voľbách získali 18 % hlasov, s týmto étosom dnes 32 poslankýň a poslancov PS denne bojuje v Národnej rade proti mafiánskemu valcu Roberta Fica.

Doba je veľmi vážna, Ficova vláda reálne hrozí únosom Slovenska niekam k Orbánovi a Putinovi. Chcú ovládnuť všetko – parlament, vládu, prezidenta aj europarlament. Predstavte si, že by hlasom Slovenska v Bruseli bol Andrej Danko či Ľuboš Blaha. To nesmieme dopustiť, nemôžu mať všetko,“ uviedol Šimečka.

Hlas rozumu, odbornosti a morálky

„Preto som veľmi rád, že bývalý premiér Ódor sa pridáva k vízii PS a nášmu zápasu, ktorý zvádzame o charakter a budúcnosť Slovenska.

Povedie našu eurokandidátku a zároveň bude aj predsedom správnej rady nášho Progresívneho inštitútu, kde pripravujeme program pre budúcnosť Slovenska.

Máme spolu jasnú ambíciu – vyhrať európske voľby a presadiť v slovenskej politike hlas rozumu, odbornosti, morálky aj zahraničnopolitického kompasu,“ dodal šéf PS.

Zdroj: FB M.Šimečka


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šimečka privítal v PS nového člena: Našim lídrom do Európskych volieb bude Ľudovít Ódor!

Odoberať
Upozorniť na
35 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre