eReport.sk
Pellegrini ostro kritizuje Ódora
Predseda vlády SR Ľudovít Ódor. Foto: tasr

Megaškandál Ódorovej vlády: Ďalšie státisíce eur pre eseťácku firmu!

Zápíšu sa do dejín a to hneď viackrát! Jeden raz za to, že sú úradníkmi v historicky prvej úradníckej vláde v dejinách Slovenska, a po druhý raz za to, že sú títo úradníci zodpovední za megaškandál, ktorý aktuálne otriasa spoločnosťou.

Megaškandál Ódorovej vlády

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli článok o šokujúcom zistení opozičného poslanca zo Smeru Ľuboša Blahu. Ten prišiel s megaškandálom úradníckej vlády Ľudovíta Ódora. V kauze, v ktorej má figurovať i prezidentka Zuzana Čaputová ide o to, že štát dohodil firme Gerulata, mimochodom firme syna majiteľa ESETU, lukratívny „džob“ za státisíce eur.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vykašľali sa Čaputovej odborníci na opravu?
  2. Kto zaplatí škody?

Gerulata má za 416-tisíc eur špehovať ľudí na internete. Má kontrolovať, čo píšete na Facebooku, Telegrame či na Youtube, a udávať vás rezortu vnútra. Mladý Trnka už raz vláde poslúžil. Vytvoril kontroverzný zoznam tzv. Ruských trollov. Mňa umiestnil na prvé miesto. Tento zoznam potom Naďovi ľudia ukázali americkým kongresmanom, tí potom žiadali Facebook, aby riešil Slovensko, a mňa pár dní na to vypli. Takto funguje liberálny fašizmus v praxi. A americká korporácia vám zapchá ústa za asistencie eseťáckych lokajov,“ vysvetľuje podpredseda Smeru-SSD.

Kauza pokračuje

Kauza však ďalej pokračuje a vláda, ktorá vzišla po na rovinu povedané, absurdnosti vládnutí Igora Matoviča s jeho spoločníkmi si nepovedala dosť a firme, blízkej kontroverzne vnímanému ESETU hodili ďalší megabalík!

Ódorov štedrý dar

Podľa Centrálneho registra zmlúv malo ministerstvo zahraničných vecí na základe rámcovej zmluvy poslať firmy Gerulata Technologies j.s.a. poriadny tučný obnos. Ódor daroval firme prepojenou na ESET 499 500,00 €!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Megaškandál Ódorovej vlády: Ďalšie státisíce eur pre eseťácku firmu!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php