eReport.sk
Speváčka Ewa Farna, foto: profimedia

Speváčka Ewa Farna vie, prečo priberala. Mohol za to lynč!

Dnes sa cíti speváčka a mama takmer ročného syna konečne vo svojej koži. Zistila, prečo sa jej doteraz nedarilo byť spokojnou so svojou figúrou.

Speváčka Ewa Farna (27) celý život zápasila s ručičkou na váhe. „Spievať som začala v dvanástich, to znamená, že som bola dieťa. Potom sa prirodzene dievčenské telo mení na ženu, je to nejaký hormonálny koktejl, ktorým si telo musí prejsť a vyrovnať sa s tým. Je to normálne. V tomto krehkom období sa začalo diať to, že som zrazu mala boky, zrazu som mala prsia, odrazu som bola žena, už som nebola také to detské tintítko,“ napísala Farna. So zmenou svojho telo by sa vyrovnala, keby jej mnohí neservírovali, aké sú tie zmeny dramatické a že by sa mala strážiť. Následkom mediálneho tlaku sa vraj začala prejedať, aby si obalila nervy.

Už sa neprežíva

Speváčka je typ ženy, ktorú kritika neposilnila. práve naopak. Upadala ešte do úzkostnejších stavov: „Išla som naopak proti tomu a povedala som si, že si pokojne dám kačicu, pod tlakom mediálnych útokov som začala priberať. Bola to reakcia hrošej kože, pretože som potrebovala nabrať obal, aby som ochránila svoju dušu pred tým útokom, ktorý bol intenzívny,“ vyhlásila Farna, ktorá teraz diéty a svoje telo už tak neprežíva. Aktuálne viditeľne schudla.

Zdroj: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport