eReport.sk
Titulka TV Markíza k dnešnému protestu
Titulka TV Markíza k dnešnému protestu. Zdroj: reprofoto TV Markíza

ŠOK pre divákov Markízy: Niektorí si svoje obľúbené seriály už nepozrú

Markíza – Slovakia, s. r. o., (Markíza) informovala, že doručila oznámenia o odstúpení od zmlúv o distribúcii programových služieb spoločnostiam Antik Telecom, s. r. o., (Antik) a DSI Data, a. s., (DSI Data).

Odstúpením od zmlúv strácajú Antik a DSI Data práva na distribúciu televíznych staníc skupiny Markíza, a tiež prídu o samotný signál k 30. novembru 2023. Dôvodom odstúpenia od zmlúv je podľa Markízy pretrvávajúce nedodržiavanie zmluvných podmienok zo strany Antik a DSI Data, ktoré porušuje zmluvné pravidlá týkajúce sa televíznych staníc skupiny Markíza v ich ponukách pre zákazníkov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Žiadna spolupráca nebude
  2. Je nevyhnutné zintenzívniť prevenciu a povedomie o ochrane žien a dievčat pred domácim násilím. Zdôraznil to minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Tomáš Drucker
  3. radiátor

Markíza sa dlhodobo snažila

Generálny riaditeľ skupiny Markíza Peter Gažík vysvetlil, že odstúpenie od zmlúv je oprávnené. ,,Markíza sa dlhodobo snažila s oboma subjektmi v priebehu roku komunikovať a upozorňovala ich na porušovanie dohodnutých zmluvných podmienok. Keďže sme zo strany dotknutých spoločností nevideli záujem urovnať porušovanie zmluvných vzťahov, sme nútení pristúpiť k tomuto kroku,“ dodal Gažík.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ŠOK pre divákov Markízy: Niektorí si svoje obľúbené seriály už nepozrú

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php