eReport.sk
Pavel Trávniček
Pavel Trávniček, foto: profimedia

ŠOK! Po smrti Šafránkovej končí princ z Popolušky Pavel Trávníček

Nikto to nečakal. Pred niekoľkými dňami zomrela hlavná predstaviteľka Popolušky Libuše Šafránková. Teraz vyrukoval s nemilou správou Trávniček. Môže za to smrť exkolegyne?

Princ z Popolušky Pavel Trávníček (70) sa po smrti svojej kolegyne Libušky Šafránkovej († 68) rozhodol ukončiť hereckú kariéru. Vyjadril sa, že o tom uvažoval dlho. Udalosti posledných týždňov ho v tom utvrdili. Trávníček sa rozhodol, že herectvo zavesí na klinec po tohtoročnom 28. októbri, kedy má od prezidenta Miloša Zemana (76) prevziať štátne vyznamenanie. Mal ho dostať už minulý rok, ale ceremoniál sa kvôli koronavírusu nekonal.

Vysníval si dôchodok

„To vyznamenanie si prevezmem a raz a navždy to nechám! Nech hrajú mladší. Tak to mám premyslené,” povedal herec v rozhovore pre podcast Frekvence 1. „Aj moje súkromné ​​divadlo skončí, budem sa venovať záhrade, relaxovať a pozerať sa na pekné filmy,” šokoval s plánmi. Už teraz ale vie, že mu bude herecká profesia chýbať. „Som statočná povaha, ja sa s tým popasujem. Ale možno mi prídu ďalšie ponuky a nechám sa prehovoriť,” nevylúčil príležitostné aktivity.

Nenudí sa

Pre nemecky hovoriace krajiny Popoluškin princ už niekoľko mesiacov spisuje s Gottovým textárom Filipom Albrechtom svoju autobiografiu. Mala by vyjsť aj v Česku. Trávniček je štvrtýkrát ženatý. Aktuálne sa aj toto jeho manželstvo rúca. Možno sa v knihe fanúšikovia dozvedia i niečo zo súkromia.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport