eReport.sk
Exminister obrany za SaS Ľubomír Galko prehodil kabát a ten z SaS vymenil za OĽaNO. Jeho členov teraz bráni ako rodený "obranár". Foto: tasr

Galko ako „skapíňajúci kôň“ kope do novinárov: To, čo predvádzate je jedna obrovská stoka, žumpa. Hanbite sa!

Súčasná predvolebná kampaň je iná ako tie predchádzajúce. Nielenže je ostrejšia, ale najmä sprevádzaná bitkami. Takéto niečo tu ešte nikdy nebolo. A presne aj toto dokumentuje skutočnosť, kam až politici doviedli našu spoločnosť. Teda najmä jeden politik – Igor Matovič!

Najväčší diel viny nesú médiá…

A prečo spomíname iba šéfa OĽaNO Igora Matoviča? Kto si spomenie čo všetko „kontroverzné“ tento „čestný politik“ povyvádzal v parlamente od momentu, keď do neho vstúpil, s vysvetlením a ospravedlnením, že on bojuje proti zlodejom a mafiánom, ten určite uzná, že pôvodcom všetkého zla je práve on. A teraz, keď sa on a jeho prívrženci stali terčmi útokov vyplakáva, že čo sa to vlastne v našej spoločnosti deje. Nuž ale rovnako je na tom aj jeden z nových členov jeho OĽaNO, exminister obrany za SaS Ľubomír Galko. Aj on sa v statuse rozhodol vyplakávať, ale, po vzore svojho nového šéfa, vinu prehodil na iných – na novinárov! Podľa Galka totiž na tom, čo sa deje v tejto kampani, nesú významný a zároveň najväčší diel viny médiá a vybraní novinári.

Vedzte, že ak počas zvyšných dní to pre nejakého nášho kandidáta skončí tam vonku v kampani fatálne, vy budete tí, čo budete mať toto na svojich rukách.

Ľubomír Galko, exminister obrany a člen OĽaNO

„Nielenže oni vzkriesili Smer (nie, žiaden Matovič ani Jožko Mrkvička) neustálym ofukovaním a legitimizovaním Pellegriniho, do ktorého vkladali svoje nádeje, a ktorý zlyhal a voliči mu ušli naspäť k Ficovi, ale aj systematickým vyvolávaním dešpektu a nenávisti a ich podnecovaním voči Igorovi Matovičovi, Veronike Remišovej a ďalším. Tri roky ste to v kuse robili. Tri roky. Neustále a systematicky. Hnusne a perfídne,“ zavelil exminister obrany do protiútoku. „Prečo by si nejaký mladý smerácky nímand nevyskúšal dvakrát svoju päsť na Matovičovi, keď Denník N ho v kuse dehumanizoval, dokonca až tak, že zverejnil obrázok, kde ho vykreslil ako odporný hmyz, ktorý treba mucholapkou „poriešiť“?“ zakontroval Galko vzápätí.

My tento boj už dobojujeme…

Prečo by nejaký starší človek nenapľul štyrikrát neznámemu mladému kandidátovi za OĽaNO (protikorupčnú koalíciu) do tváre, do očí, do úst…, keď v SME sa v komentároch od novinára opakovane dočíta, že všetci kandidáti OĽaNO (protikorupčnej koalície) sú negramotní trubirohovia, handry, hlupáci, vandráci a gauneri? Prečo by chlap v dobrých rokoch nielen nekopol do auta, ale aj neudrel ženu, matku troch detí, len preto, že je naša kandidátka, keď vy, novinári, nielen v článkoch, ale aj verejne na sociálnych sieťach vyvolávate nenávisť ku všetkému a každému, čo a kto sa okolo nás čo len obtrie? Prečo by mal volič zazlievať Kaliňákovi a tomu mladému smerákovi ich neprípustné a protizákonné konanie, keď preukázateľné napadnutie Matoviča Kaliňákom v jeho aute a následne útok na verejného činiteľa Matoviča zo strany toho mladého smeráka médiá podávaju ako „Matovič sa pobil s Kaliňákom“?“ vyťahuje Galko situácie, pri ktorých členovia sympatizanti OĽaNO „trpeli“.

Related Posts

  1. Anna Belousovová zúri. Bývalú političku nahnevala najnovšia vianočná reklama mobilného operátora.
  2. OĽANO predstavilo kandidátku do volieb
  3. Sám vojak v poli?

To, čo predvádzajú novinári je podľa Ľubomíra Galka jedna obrovská stoka, žumpa. Obrovsky hanebné a podlé konanie. „Zle sa vám to číta, viem, ale treba vám to pripomínať. Ste hanba. Hanbite sa! My tento boj už dobojujeme. Ale vy vedzte, že ak počas zvyšných dní to pre nejakého nášho kandidáta skončí tam vonku v kampani fatálne, vy budete tí, čo budete mať toto na svojich rukách,“ zakončil takmer výhražne Ľubomír Galko svoj status. No čo už, kto zasial vietor, žne búrku. Alebo – ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.

Zdroj: FB / Ľubomír Galko


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Galko ako „skapíňajúci kôň“ kope do novinárov: To, čo predvádzate je jedna obrovská stoka, žumpa. Hanbite sa!

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php