eReport.sk
Sú otravnejší ako muchy
Michal Šipoš, foto:fb/michasipos

VIDEO Sú otravnejší ako muchy! Matovičovo auto nedá Bratislavčanom spať ani v noci!

Sú otravnješí ako muchy! Sú doslova všade, a ľudia už s nimi strácajú trpezlivosť. Matovičovo auto, ktoré chodí po Bratislave a hlási, v akom nebezpečenstve je Slovensko pred blížiacimi sa voľbami, občania už prirovnávajú k notoricky známym vykupovačom, nábytku, železa či iných spotrebičov, ktorí svojím autom s megafónom hlásili: „vykupujem kožky, perie“. Tí sú, avšak zaručene otravnejší, a ako posledné dni vidíme i nebezpečnejší, ako neškodní kupci.

Sú otravnejší ako muchy

Neodbytnosťou doslova prekvitajú a nie je ním nič sväté, dokonca ani noc! Matovičovo „autíčko“ nedovolí ľuďom spať, pretože chodí a hlasí i v neskorých večerných hodinách. Určite by si ľudia po celom dni radšej odpočinuli, než počúvali ich „otrepané“ kampaňové frázy.

Zdroj: TikTok/peterpcolinsky

Profesionálny kickboxer sa bil s bežným občanom

Včerajší incident prekročil všetky hranice. Kandidát OĽANO Tomáš Holkovič, počas toho ako s hlásiacim autom chodil po uliciach bratislavskej Petržalky, fyzicky napadol jedného z nahnevaných občanov. Je pravdou, že samotný muž dal svoju nespokojnosť s predstaviteľmi hnutia, ktoré posledné roky na Slovensku vládlo, najavo trocha neprimeraným spôsobom, keďže Holkoviča opľul. Bolo to však zrejme vyvrcholenie predchádzajúcej slovnej potýčky. Tá následne sa dostala až do momentu, kedy Holkovič, ktorý je profesionálnym kickboxerom, dva razy udrel dotyčného do tváre.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Posadnutý pomstou
  2. Toto nevyšlo!
  3. Už toho má každý dosť!

Pročko s vajcom na hlave

Pred niekoľkými hodinami sme prišli so správou o ďalšom incidente, v ktorom sa ako inak ocitli predstavitelia Matovičovho OĽANO. Poslanec Národnej rady Jozef Pročko sa dostal do slovnej potýčky s občanmi, počas toho ako zavítal na stredné Slovensko do Lučenca. Táto potýčka vyvrcholila dokonca do takých rozmerov, že nahnevaný občan, hodil Pročkovi do hlavy vajce! Video z incidentu si môžete pozrieť v samotnom článku. Sú otravnejší ako muchy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Sú otravnejší ako muchy! Matovičovo auto nedá Bratislavčanom spať ani v noci!

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php